Офіційно: Юрій Бакалов - головний тренер "Руху"
^

Офіційно: Юрій Бакалов - головний тренер "Руху"

534
Офіційно: Юрій Бакалов - головний тренер "Руху"
Фото - ФК "Рух"

У суботу, 14 грудня, "жовто-чорні" дізнались ім’я свого нового керманича. Президент клубу Григорій Козловський представив Юрія Бакалова як нового головного тренера "Руху". Контракт з фахівцем розрахований до кінця сезону з опцією пролонгації співпраці.

Новоспечений коуч "рухівців" добре відомий львівському вболівальнику своєю роботою у футбольному клубі "Львів", який Юрій Бакалов очолював з літа по весну минулого року. Під керівництвом Юрія Михайловича "містяни" вибороли право грати у першій шістці УПЛ і в підсумку посіли шосте місце чемпіонату.

Професійну кар’єру тренера Юрій Бакалов розпочав у 2005-му році в столичному "Арсеналі". У клубі коуч пройшов усі щаблі формування: тренував юнацьку команду та дублерів. Навесні 2010-го керівництво клубу довірило Бакалову очолити першу команду "Арсеналу".

Цікаво, що згодом на посту головного тренера киян Юрія Бакалова змінив екснаставник "Руху" Леонід Кучук. Відтак, взимку 2013-го року Бакалов очолив друголіговий черкаський "Славутич", з яким дійшов аж до півфіналу Кубка України.

Далі у кар’єрі Юрія Бакалова був вояж у Грузію, де коуч очолював клуб "Зугдіді". Втім, після 4-ох місяців роботи Бакалов повернувся в Україну і у січні 2017-го Юрій Михайлович увійшов у штаб Леоніда Кучука в кам’янській "Сталі", де працював старшим тренером. Влітку разом із білоруським коучем Бакалов покинув команду.

Згодом Юрій Бакалов очолював юнацьку команду стрийської "Скали", а вже у 2018-му році отримав запрошення на пост головного тренера "Львова". Додамо, що творчу паузу у тренерській кар’єрі Юрій Михайлович, працюючи експертом телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2".

Відпочивши та набравшись сил для нових викликів, Юрій Бакалов знову готовий виконувати максимальні завдання - тепер вже з львівським "Рухом".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме