Дискваліфікований довічно екс-футболіст ПФК "Суми" Дурай виграв апеляцію в УАФ
^

Дискваліфікований довічно екс-футболіст ПФК "Суми" Дурай виграв апеляцію в УАФ

1148

Дискваліфікований довічно екс-футболіст ПФК "Суми" Дурай виграв апеляцію в УАФ
ПФК "Сумы"

Екс-гравець ПФК "Суми" Тарас Дурай, якого КДК УАФ довічно дискваліфікувала за участь в договірних матчах, довів свою чесність. 35-річний футболіст виграв апеляцію в Української асоціації футболу.

- Ось таке повне рішення Апеляційного комітету УАФ від 10.10.2019 р. через півроку розгляду апеляційних скарг футболістів на рішення КДК УАФ від 11.04.2019 р. все-таки прийнято!
Ми це зробили!

Я думаю, всі читали і дивилися програму ПроФутбол. Зокрема, ведучим програми Цигаником і журналістами було багато сказано про мене. Ніби-то я герой без оскара і є організатором ігор. Вони в той час в своїй програмі дуже сильно обговорювали цю тему і рішення, яке було від КДК! Якого ще навіть не було офіційно не було опубліковано і з яким я не був знайомий! Пройшов час і це рішення - скасовано!

Дивлячись зараз на реакцію, журналістів будь-яких сайтів і в тому числі програми ПроФутбол - (повна ТИША), що демонструє, як працюють у нас ЗМІ ... Бігаючи за сенсацією, піднімаючи собі рейтинг! А потім... а потім після вилитого бруду, ніхто навіть не вибачився ...

Дочекавшись від Апеляційного комітету повного рішення. Прочитавши його, там було написано, що КДК звинуватили футболістів в нечесній ігрі, але саме смішно те, що ті футболісти в тій чи іншій ігрі не приймали участі їх просто не було на полі під час тих матчів.

І це тільки один пункт про який я написав. Їх є досить багато і ця ситуація показує, також КДК та Комітет етики не з кращої сторони. Не маючи жодних доказів, не розібравшись в ситуації КДК звинувачував мене в нечесній ігрі. Приймають рішення без присутності так званих "обвинувачуваних", переносять слухання або назначають їх за добу дві до початку, знову відміняють!

А коли ти нарешті приїздиш з купою доказів, тебе просто або не слухають, або навіть не розуміють про , що конкретно ти ведеш мову! Немає чітких футбольних питань і по суті ... по-футбольному ... Бо скоріш за все і не переглядали наданих документів і медіа матеріалів .....

УАФ КДК та Комітет етики з Баранкою на чолі, такими рішеннями ламають футболістам кар'єру, оскільки для кожного футбол є не тільки роботою, якій віддано десятки років, але й певним сенсом життя, - написав Дурай у facebook.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме