FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Дискваліфікований довічно екс-футболіст ПФК "Суми" Дурай виграв апеляцію в УАФ
^

Дискваліфікований довічно екс-футболіст ПФК "Суми" Дурай виграв апеляцію в УАФ

1718

Дискваліфікований довічно екс-футболіст ПФК "Суми" Дурай виграв апеляцію в УАФ
ПФК "Сумы"

Екс-гравець ПФК "Суми" Тарас Дурай, якого КДК УАФ довічно дискваліфікувала за участь в договірних матчах, довів свою чесність. 35-річний футболіст виграв апеляцію в Української асоціації футболу.

- Ось таке повне рішення Апеляційного комітету УАФ від 10.10.2019 р. через півроку розгляду апеляційних скарг футболістів на рішення КДК УАФ від 11.04.2019 р. все-таки прийнято!
Ми це зробили!

Я думаю, всі читали і дивилися програму ПроФутбол. Зокрема, ведучим програми Цигаником і журналістами було багато сказано про мене. Ніби-то я герой без оскара і є організатором ігор. Вони в той час в своїй програмі дуже сильно обговорювали цю тему і рішення, яке було від КДК! Якого ще навіть не було офіційно не було опубліковано і з яким я не був знайомий! Пройшов час і це рішення - скасовано!

Дивлячись зараз на реакцію, журналістів будь-яких сайтів і в тому числі програми ПроФутбол - (повна ТИША), що демонструє, як працюють у нас ЗМІ ... Бігаючи за сенсацією, піднімаючи собі рейтинг! А потім... а потім після вилитого бруду, ніхто навіть не вибачився ...

Дочекавшись від Апеляційного комітету повного рішення. Прочитавши його, там було написано, що КДК звинуватили футболістів в нечесній ігрі, але саме смішно те, що ті футболісти в тій чи іншій ігрі не приймали участі їх просто не було на полі під час тих матчів.

І це тільки один пункт про який я написав. Їх є досить багато і ця ситуація показує, також КДК та Комітет етики не з кращої сторони. Не маючи жодних доказів, не розібравшись в ситуації КДК звинувачував мене в нечесній ігрі. Приймають рішення без присутності так званих "обвинувачуваних", переносять слухання або назначають їх за добу дві до початку, знову відміняють!

А коли ти нарешті приїздиш з купою доказів, тебе просто або не слухають, або навіть не розуміють про , що конкретно ти ведеш мову! Немає чітких футбольних питань і по суті ... по-футбольному ... Бо скоріш за все і не переглядали наданих документів і медіа матеріалів .....

УАФ КДК та Комітет етики з Баранкою на чолі, такими рішеннями ламають футболістам кар'єру, оскільки для кожного футбол є не тільки роботою, якій віддано десятки років, але й певним сенсом життя, - написав Дурай у facebook.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения