Дмитро Козьбан: "На "Олімпік" особливо налаштовуватися не треба"
^

Дмитро Козьбан: "На "Олімпік" особливо налаштовуватися не треба"

277

Дмитро Козьбан: "На "Олімпік" особливо налаштовуватися не треба"

Новачок "Кременя" Дмитро Козьбан, який дебютував за команду у матчі з одеським "Чорноморцем" (2:4), в коментарі прес-службі клубу розповів про підготовку до кубкового поєдинку з "Олімпіком".

- Звичайно хотілося б перемогти у першому матчі, тим більше всі передумови до цього були. Нічого, думаю зробимо всі разом висновки і добре підготуємося на "Олімпік". Чого не вистачило? Не мені судити чого не вистачило, тренера після гри зроблять розбір і вкажуть нам на помилки, єдине вважаю, що як мінімум ми не повинні були програвати так точно! А що до мене, то потрібно ще якийсь час щоб прийти в ігровий тонус. Я багато пропустив і треба зараз набирати форму, думаю пару ігор і буду себе добре відчувати.

Хочеться допомогти "Кременю" піднятися якомога вище в турнірній таблиці. На "Олімпік" особливо налаштовуватися не треба, це команда з Прем'єр-ліги, думаю всі будуть мотивовані й довести свій рівень і пройти далі. Тим більше в окремо конкретному матчі все можливе і постараємося все зробити що б пройти! – зазначив Козьбан.

Читайте также: Офіційно: Ігор Кошман та Дмитро Козьбан - гравці "Кременя"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме