Сергій Ковалець: "Будемо просити, щоб і третій матч був на виїзді"
^

Сергій Ковалець: "Будемо просити, щоб і третій матч був на виїзді"

579

Сергій Ковалець: "Будемо просити, щоб і третій матч був на виїзді"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Головний тренер "Оболоні-Бровар" Сергій Ковалець на післяматчевій прес-конференції поділився враженнями від гри чемпіонату першої ліги з "Рухом" (1:0), інформує прес-служба "Руху".

– "Рух" – хороша команда з хорошим підбором гравців і досвідченим тренером. Президент львів’ян Григорій Козловський багато робить для розвитку футболу: інфраструктура, гравці, дитяча школа. Є все для того, щоб футбол розвивався. А якщо говорити про саму гру, то звичайно, що гравці "Оболоні" провели хороший матч. "Рух" мав більше моментів. Це потрібно визнати. Класно діяв наш голкіпер Назарій Федорівський. Та й загалом вся команда добре спрацювала. На жаль, в нас не виходив вихід з оборони в атаку, де потрібно було ще один або навіть два м’яча забивати. Гравці "Руха" нам не дали цього зробити.

– "Оболонь" двічі поспіль перемогла сильних суперників: на виїзді в Одесі і у Львові. Ви планували отримати такий результат?

– Будемо просити, щоб і третій матч був на виїзді (Сміється – Прим.). І у Львові, і в Одесі команди хорошого рівня, з хорошим підбором гравців. Видно, що президент "Руху" Григорій Козловський переживає за результат. Зрозуміло, що дві виїзні перемоги цінні тим, що футболісти "Оболоні" віддали багато сил і розуму на футбольному полі. Було дуже непросто, але найголовніше, що ми розуміємо, що сезон ще буде дуже важкий. Кожен матч важкий і бойовий. В нас багато травмованих і сьогодні ще й було вилучення. Але це футбол. Ми готові до того, щоб витримувати високу динаміку матчу. Леонід Станіславович Кучук – дуже хороший тренер. Він мій старший товариш і ми з ним добре спілкуємося. Коли він говорить, що головне, щоб не вилетіти, а набрати 25 очко, згодом – 35, то ми розуміємо, що він жартує в якісь мірі. Найголовніше завдання для нас – показувати хорошу гру. Сьогодні матч не вийшов настільки хорошого рівня, як ми хотіли, але це заслуга команди господарів.

Читайте также: Сергій Ковалець та Євген Єфремов - про перемогу над "Прикарпаттям" (Відео)

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме