Андрій Тлумак: "У нас є 20 футболістів, які відповідають рівню "Волині"
^

Андрій Тлумак: "У нас є 20 футболістів, які відповідають рівню "Волині"

1041

Андрій Тлумак: "У нас є 20 футболістів, які відповідають рівню "Волині"
Фото - Волынь

Головний тренер "Волині" Андрій Тлумак прокоментував перемогу над "Кременем" (3:0).

- Ми все, про що домовлялися, сьогодні виконали. Якщо, наприклад, брати попередню гру проти "Оболоні Бровара" – тоді тактично ми виконали все, тільки єдине, що не забили. Сьогодні виконали все і забили три м’ячі.

Щодо травм – у Чачуа вилетів диск, і я думаю, що уже за два-три дні він повернеться до тренувань. Ростик Волошинович так само вже виходить з тієї мікротравми, тому я не бачу ніяких проблем. У нас є рівноцінні заміни – наприклад, Віталій Пономар вийшов сьогодні і забив, Ігор Карпенко так само дуже багато роботи виконав. А ще у нас є Міха, який вміє забивати! Щодо Михалика – думаю, що все буде нормально, адже Тарас – професіонал і боєць.

Я вже казав про те, що у нас немає основних і не основних. У нас є 20 футболістів, які відповідають рівню нашої команди. Чому вони не мають грати у такому турнірі, як Кубок? Хай грають, хай доводять – хлопці молоді, хай доводять, що вони можуть конкурувати з тими хлопцями, які сьогодні грають – Бартуловичем, Кожановим… Я вважаю, що це нормально – давати молодим гравцям ігрову практику.

У мене повна довіра до кожного гравця. Іноді просто є ритм гри і відчуття тренера. Буває, що я помиляюся, я не кажу, що я знаю все і все можу передбачити. Але сьогодні було в мене таке відчуття – саме в той момент поставити тих футболістів.

Читайте также: Первая лига. 7-й тур. "Кремень" разгромлен в Луцке

У футболі не буває такого, що ти вийшов на пік і на ньому знаходишся все життя. Є смуги чорні, є білі, а на сьогоднішній день гравці виконують усе, що ми просимо – як в обороні, так і в атаці. Я завжди кажу, що краща оборона – це атака. Коли ми це включаємо, коли не даємо супернику зіграти – то у нас і позаду все нормально. Коли йдуть розриви – то винні не тільки захисники. Ми беремо до уваги цілісність команди. У цій грі та проти "Оболоні Бровара" це була цілісність команди.

Ще хочу подякувати журналістам. Нещодавно дивився передачу після того, як ми з вами грали, і там журналіст сказав "похваліть футболістів, вони дуже хороші". Тому – похваліть футболістів, вони сьогодні грали дуже добре! Дякую! - приводить слова Тлумака прес-служба "Волині".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме