"Рух" відмовився від індивідуальної угоди з постачальником м’ячів для ПФЛ Select
^

"Рух" відмовився від індивідуальної угоди з постачальником м’ячів для ПФЛ Select

863

"Рух" відмовився від індивідуальної угоди з постачальником м’ячів для ПФЛ Select

Представники "Руху" заявили про відмову від індивідуальної пропозиції компанії-постачальника м'ячів для ПФЛ Select після виступу клубу проти угоди з цим виробником.

"Рух" вважає угоду між ПФЛ і компанією Select та умови, на яких згадані м’ячі мали б використовуватися під час проведення календарних матчів Чемпіонату України з футболу, або кричуще непрофесійними, або протекціоністськими та такими, які містять у собі корупційні ознаки та зловживання службовим становищем.

Єдиним бонусом, який отримують клуби від такої угоди, є безкоштовне отримання 30 (тридцяти) м’ячів на спортивний сезон. Стандартна мінімальна кількість м’ячів, яку використовує на рік команда "Рух" для забезпечення ігрового та навчально-тренувального процесу на належному рівні – 100 (сто) м’ячів на спортивний сезон, з яких 40 (сорок) використовується виключно під час проведення матчів впродовж сезону при застосуванні системи проведення матчів з 10 м’ячами, а 60 (шістдесят) використовується для якісного проведення навчально-тренувального процесу – до 20 м’ячів одночасно на одне тренування.

Сумарно 39 клубів ПФЛ будуть змушені докупити близько 3 тисяч м'ячів. Виходячи з ціни одного - 20 євро (вже сама сума свідчить про їхню якість), крім іміджевого ефекту компанії Select, її обов'язковий додатковий дохід складе 60 тисяч євро за сезон. Демонстративний факт - після виступу "Руху" проти угоди, компанія Select за власною ініціативою вийшла на контакт із клубом і запропонувала 200 безкоштовних м'ячів на сезон. "Рух", звичайно, відмовився, тому що корпоративна солідарність з іншими клубами ПФЛ для нас не порожній звук", - йдеться в заяві на офіційному сайті "Руху".

Клуб, нагадаємо, має контракт на поставку м'ячів з Puma.

Читайте также: "Руху" грозит запрет на регистрацию новых игроков за отказ от использования мячей Select

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме