Леонід Кучук: "Деякі гравці ніяк не вийдуть з дитячого віку і не перейдуть в дорослий футбол"
^

Леонід Кучук: "Деякі гравці ніяк не вийдуть з дитячого віку і не перейдуть в дорослий футбол"

721

Леонід Кучук: "Деякі гравці ніяк не вийдуть з дитячого віку і не перейдуть в дорослий футбол"
Официальный сайт "Руха" (Винники)

Головний тренер "Руху" Леонід Кучук в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від матчу 4-го туру чемпіонату першої ліги з "Прикарпаттям" (2:1).

– Ми у другому таймі створили чотири стовідсоткові моменти, які потрібно реалізовувати. Володіли повністю перевагою і дитяча помилка одного гравця перевернула всю гру, адже ти не можеш більше помилятися і відповідно у тебе наступає хвилювання. Але навіть попри це ми створили ще чотири моменти, які потрібно реалізовувати і матч заспокоїться. Замість цього ми свої сильні сторони нівелювали. Суперник своїми довгими передачами відсунув гру до наших воріт і почав нас пресингувати. Ось і все. Дякую, що багато футболістів, розуміючи це не догравали, а грали самовіддано і дякую Роману Мисаку, що він на останній секунді допоміг нам перемогти. Мене ця гра зараз не задовільняє. Деякі гравці ніяк не вийдуть з дитячого віку і не перейдуть в дорослий футбол. Ось це мене засмучує. Ми трохи стали рекламними щитами, а забули грати у футбол. Грають не рекламні щити, а справжні футболісти, саме тих гравців я люблю. В нас їх багато, народилось багато, але ще не всі ними стали.

– "Рух" дуже активно розпочав поєдинок. Це була ваша установка?

Читайте также: Леонід Кучук: "Деяким людям треба до окуліста сходити"

– Так, була установка пресингувати, змусити суперника якомого далі від наших воріт робити довгі передачі. Ми пресингували, а згодом просіли. Те, що суперник перебудувався в три центральних жодного значення не має. Ми також перебудувалися в три центральних, втім просіли. Помилка одного гравця може перевернути все на світі. Що ж зробити? Для нас ці три залікові пункти більше мають вагу, ніж ця помилка. Три очки – це три очки. Зазвичай в таких матчах можеш отримати нуль. Поправлять одному футболісту зачіску, його сфотографують, візьмуть на шість годин, будуть фотографувати і відправлять назад через океан і все буде нормально.

– В ротації дуже бракує Климчука і Бойчук. Коли можна буде їх побачити?

– В найближчий час, я просто страхуюся. Вони вже фізично готові виходити на футбольне поле. Зрозуміло комусь прийдеться посунутися, але що зробиш. Гра повинна бути ще сильнішою і ще потужнішою незалежно ні від кого. Хто в нас лідер мене не цікавить. Я поважаю стиль суперника, вони його мають, силовий стиль. Вони його використовують. Можуть виграти, можуть програти, але вони борються. Правда, щось з "Волинню" у другому таймі вони, як то кажуть "ріденько грали". Я своїй команді другий тайм з "Волинню" навіть не показував, а показував іншу гру і на основі іншого матчу готувався. Всі ж розуміючі люди. Ми входимо в чемпіонат. Нам вистачає сил, тому зараз трохи проведемо розмову і підемо далі.

Читайте также: Первая лига. Пусть говорят...

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме