Юрій Путраш, Ігор Ощипко, Стефан Федак та Роберт Смокоровський залишили "Минай"
^

Юрій Путраш, Ігор Ощипко, Стефан Федак та Роберт Смокоровський залишили "Минай"

851

Юрій Путраш, Ігор Ощипко, Стефан Федак та Роберт Смокоровський залишили "Минай"
Facebook

Президент ФК "Минай" Валерій Пересоляк в коментарі прес-службі клубу розповів про трансферну кампанію клубу, та про те, хто із футболістів залишить команду в це міжсезоння.

Мова йде про Стефана Федака, Роберта Смокоровського, Юрія Путраша та Ігоря Ощипка. Футболісти залишили "Минай" та шукають новий клуб для продовження кар’єри.

- Ми всі розуміємо, що Перша ліга, на відміну від Другої, набагато сильніша за рівнем суперників. І нашій молодій команді там буде нелегко. Тому ми у це міжсезоння підсилилися досвідченими гравцями, які мають зробити "Минай" сильнішим. У свою чергу, не всім вистачить місця у стартовій 11-ці. Тому ми прийняли непросте рішення відпустити деяких гравців, аби вони здобували таку необхідну їм ігрову практику в інших футбольних колективах. А не просто сиділи на лавці запасних весь сезон. Зрештою, футбольні роки швидко йдуть і їх треба використовувати по максимуму.

Водночас, вже через півроку чекаємо цих гравців знову до нас. І не виключено, що ці футболісти знову стануть частиною нашої "минайської" родини. Наші двері для них завжди відкриті і їх тут чекають як вдома. Я завжди казав і кажу: закарпатські футболісти для нас в пріоритеті. А Федак, Смокоровський та Путраш – вихованці саме нашого обласного футболу. Тому знайте: ми уважно стежимо за вами і завжди чекаємо вдома!

Читайте также: Первая лига. 1-й тур. "Ингулец" терпит неудачу в Харькове

Ми хочемо, аби команда гідно представила наш край. Ми всі розуміємо, що рівень Першої ліги вищий і нам буде набагато складніше. Тому ми реально дивимося на речі. Але прагнемо водночас не просто грати у другому за рангом девізіоні країни, бути дебютантом, а й демонструвати хорошу, яскраву, свою гру - радувати наших вболівальників перемогами. У спорті всі повинні ставити собі найвищі завдання. Звичайно, перемога у Першій та вихід у Прем'єр-лігу звучить як утопія. Та цю задачу для клубу ніхто не відміняв. Ще коли ми грали в чемпіонаті Ужгорода, ніхто й подумати не міг, що через три роки на афішах зможемо побачити анонс матчу "Минай" - "Динамо" (Київ) – це було хіба у незрозумілих мріях. Так що, друзі, хто його зна…Часто мрії стають реальністю. А нам всім до здійснення мрії треба докласти ще зусиль і конкретної роботи. Так що давайте працювати - попереду чимало справ.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме