Офіційно: Худобяк повернувся, Квасний пішов, Веприк залишається у "Прикарпатті"
^

Офіційно: Худобяк повернувся, Квасний пішов, Веприк залишається у "Прикарпатті"

506

Офіційно: Худобяк повернувся, Квасний пішов, Веприк залишається у "Прикарпатті"
Фото - "Прикарпатье"

У перший тиждень липня у складі МФК "Прикарпаття" відбулися три кадрові зміни. Всього декілька днів в статусі "вільного агента" перебував 32-річний нападник Ігор Худобяк, в якого закінчився термін дії контракту. Однак минулого тижня була досягнута домовленість про продовження співпраці досвідченого форварда з івано-франківською командою. Нова угода "Халка" розрахована до кінця 2019 року з можливим продовженням, повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, що Ігор Худобяк у футболці івано-франківського клуб Худобяк зіграв 75 матчів і забив 45 м'ячів.

Офіційно: Худобяк повернувся, Квасний пішов, Веприк залишається у "Прикарпатті" - изображение 1

Ще один старожил команди 36-річний Олег Веприк залишається в структурі клубу. Відтепер Олег Олексійович виконуватиме функції адміністратора першої і молодіжної команди, тренуватиме молодих гравців з "Прикарпаття U-18", а також передаватиме свій футбольний досвід у складі команди "Прикарпаття-Тепловик", яка виступає в чемпіонаті області серед аматорів. За три роки досвідчений півзахисник провів у команді 57 матчів (1 гол).

Офіційно: Худобяк повернувся, Квасний пішов, Веприк залишається у "Прикарпатті" - изображение 2

Натомість залишив Івано-Франківськ 24-річний захисник Микола Квасний, в якого завершився однорічний контракт. За ініціативи футболіста подальшу співпрацю вирішено не продовжувати, тож гравець отримав статус "вільного агента".

Минулого сезону Квасний зіграв у футболці "Прикарпаття" 24 матчі, на його рахунку - три результативні передачі, а також 2 попередження і 2 вилучення.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
21 июля