Сергій Лавриненко: "Чекайте на "Інгулець", скоро зустрінемося в УПЛ"
^

Сергій Лавриненко: "Чекайте на "Інгулець", скоро зустрінемося в УПЛ"

640
Сергій Лавриненко: "Чекайте на "Інгулець", скоро зустрінемося в УПЛ"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Головний тренер "Інгульця" Сергій Лавриненко в коментарі прес-службі "Дніпра-1" поділився враженнями від спарингу з новачком УПЛ (1:1).

— В цьому матчі перед нашою командою ніяких тактичних завдань не ставилося, тому що головне завдання в матчі було подивитися на функціональну готовність хлопців. І той об’єм роботи важкий, який ми провели на учбово-тренувальному зборі , ми повинні були подивитися наскільки футболісти можуть терпіти і грати під навантаженнями. Цей матч у нас на зборі – перший і єдиний. Ми цим матчем завершували збір, і вже завтра хлопці отримають два вихідних, після чого ми зберемося на другий збір. Щодо самого матчу, до було добре бачити, що обидві команди були втомленими, але пристрасті були, і завжди в матчах між нашими командами у гравців очі горять, так що на цьому етапі ми повинні бути задоволеними і функціональним станом хлопців, і бажанням, і результат більш-менш був закономірним.

— Які завдання ставляться перед вашою командою на наступний сезон?

— Однозначно, перед нами стоїть завдання підвищитися у класі, і це завдання було поставлено одразу з моменту організації клубу. Ще коли ми грали в аматорському чемпіонаті наш президент бачив клуб в УПЛ. Але не все так просто. Думаю, що дніпряни у минулому сезоні відчули, що таке Перша ліга, а у цьому році дивізіон буде ще більш рівний. Не хочеться образити такі команди, як "Зірка", або "Суми", але таких команд у наступному сезоні вже не буде. Прохідних матчів в чемпіонаті тепер точно не буде. Кожна команда у Першій лізі зможе піднести сюрприз, і тим цікавіше буде чемпіонат. На цей час регламент залишився той же, тобто переможець отримає пряму путівку в УПЛ, а друга та третя команда гратимуть перехідни матчі, і тут шансі у багатьох команд рівні.

Читайте также: Сергій Лавриненко: "Прихід Богдана Шуста - 100 відсотків заслуга Олександра Поворознюка"

— Ви розумієте, що у Дніпрі за вас будуть кулаки тримати?

— І ми за СК "Дніпро-1" також будемо вболівати. У нас дуже хороші відношення, ми намагаємося їх постійно підтримувати, тому вам вдачі в Прем’єр-лізі, ми будемо за вас переживати, і чекайте на нас – скоро там зустрінемося в УПЛ.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме