Сергій Давидов: "Протягом тижня стане відоме ім'я нового тренера "Металіста 1925"
^

Сергій Давидов: "Протягом тижня стане відоме ім'я нового тренера "Металіста 1925"

768

Сергій Давидов: "Протягом тижня стане відоме ім'я нового тренера "Металіста 1925"
Фото - Металлист 1925

Після останнього матчу сезону, в якому "Металіст 1925" на виїзді поступився краматорському "Авангарду", минуло більше тижня. Зараз футболісти знаходяться у відпустці, аби з новими силами розпочати новий сезон, який, безперечно, буде ще набагато важчим. Першим, хто зголосився прокоментувати прес-службі сезон минулий, став капітан "жовто-синіх" Сергій Давидов.

- Сезон наша команда завершила на досить мінорній ноті. У чому бачиш основну причину?

- Важко щось казати, адже ми, дійсно, вкрай невдало провели весняну частинку змагань. З одного боку, підсумкове четверте місце - результат і не провальний, з іншого, невиконання головного завдання на сезон нівелює все добре, що було протягом сезону. Прикро, що, навіть, в заключному турі, як потім виявилось, усе було в наших руках і ногах.

- Що далі?

- Після останнього матчу з командою зустрівся Спортивний директор В'ячеслав Хруслов, який повідомив про те, що орієнтовно до 20-го червня у команди відпустка. Далі, як ви знаєте, я та Саша Жданов були присутні за Загальних зборах Засновників клубу, де кожен висловив свою позицію відносно того, що сталося. Наскільки я розумію, десь протягом тижня стане відоме ім'я нового головного тренера.

- Тобто, до 20-го - відпустка, а потім - працювати?!

- Так, ви праві. Треба, перш за все, для себе проаналізувати минулий сезон і провести роботу над помилками. Разом із тим, у новий футбольний рік треба увійти на 100% зарядженими на боротьбу, адже завдання виходу до вищого дивізіону не відміняв ніхто.

Читайте также: Офіційно: "Металіст 1925" звільнив Олександра Горяінова

- Який би матч відзначив із позначкою "+", а який, навпаки, "-"?

- Важко після такого підсумку згадувати щось позитивне, адже, як я вже казав, головним було здобути перепустку до УПЛ. Так, були хороші матчі: на виїзді з "Дніпром-1", вдома з "Волинню", можна згадати і звитягу на останніх секундах проти "Балкан". Щодо поганих ігор, то всі, в яких ми втрачали очки, вважаю, були такими. Сподіваюся, що у новому сезоні приводів для радощів буде значно більше.

- Вчора відбулися перші матчі плей-офф за право грати у Прем'єр-Лізі. Чи дивився їх і, якщо так, то які враження?

- Так, матчі дивився. Як на мене, то боротьба була досить рівною, як у Львові, так і в Одесі. Тепер команди Першої ліги матимуть перевагу власного поля, чим і намагатимуться скористатися. І "Волинь", і "Колос" до перших поєдинків підійшли досить відповідально, а здобуті нічиї стали для них непоганим підсумком перших таймів цих протистоянь.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме