Match odds 917909
FootBoom ⚽ Турниры Первая лига Олександр Поворознюк: "Інгулець" може підписати трьох гравців "Шахтаря" та веде перемовини з Шарпаром"
^

Олександр Поворознюк: "Інгулець" може підписати трьох гравців "Шахтаря" та веде перемовини з Шарпаром"

6504

Олександр Поворознюк: "Інгулець" може підписати трьох гравців "Шахтаря" та веде перемовини з Шарпаром"
Фото - "Ингулец"

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк розповів Footвoom про те, що клуб веде перемовини з декількома відомими гравцями, які мають досвід виступів в УПЛ.

- Чи правда, що "Інгулець" може підписати Шарпара?

- І не тільки Шарпара...

- Відомі гравці будуть в команді?

- Звичайно. Думаю, ми зможемо здивувати.

- Ви серйозно націлились на УПЛ?

- Так, 3-4 футболісти будуть точно з елітного дивізіону. Наразі ведемо перемовини з вісьмома гравцями, які виступають у Прем'єр-лізі. Я серйозно. Що буде далі - не знаю. Бог та час всіх розсудить і розставить по місцях.

- Які ще гарячі новини готуєте?

- Скоро ви про все дізнаєтесь і будете здивовані! Плануємо дуже серйозне підсилення. Навіть, не виключаю, що в "Інгульці" будуть три гравці із "Шахтаря".

- З молодіжної команди "гірників"?

- Ні. Ми цікавимося гравцями "Шахтаря", які знаходяться в оренді.

- Хто залишить команду?

- Ніхто. Два гравці вже пішли. Маю на увазі Ситникова і Солдата. Принаймні, поки що не плануємо ні з ким розлучатися. Звичайно, якщо підпишемо 3-4 новачка, то, скоріш за все, один-два виконавця нас залишать. Хоча, теж малоймовірно. Адже задача в наступному сезоні - вихід в Прем'єр-лігу і Кубок України. Для цього потрібні два рівноцінні склади.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения