Сергій Стороженко: "Тренерський штаб "Металіста 1925", окрім Олександра Горяінова, подав у відставку"
^

Сергій Стороженко: "Тренерський штаб "Металіста 1925", окрім Олександра Горяінова, подав у відставку"

1480

Сергій Стороженко: "Тренерський штаб "Металіста 1925", окрім Олександра Горяінова, подав у відставку"
Официальный сайт "Металлиста 1925"

В "Металісті 1925" за підсумками минулого сезону відбулися зміни. Нагадаємо, харківська команда зайняла четверте місце в чемпіонаті першої ліги, що позбавило її можливості взяти участь в перехідних матчах з командами УПЛ.

31 травня в Харкові пройшли загальні збори Засновників Товариства, порядок денний яких містив багато важливих питань, пов'язаних із подальшою життєдіяльністю, як клубу загалом, так і головної команди зокрема, інформує прес-служба клубу.

Цього вечора до конференц-зали ОСК "Металіст" завітало багато шанувальників футболу: прийшли засновники клубу та менеджери, керівники Харківської області, представники "Клубу вболівальників" та ультрас, тренерський штаб та футболісти. Головну команду представляли Олександр Горяінов, Сергій Ралюченко, Андрій Демченко, Юрій Сивуха, Марина Миндарєва, Сергій Давидов та Олександр Жданов.

Першим питанням порядку денного було затвердження нової редакції Статуту Товариства. Серед чотирьох варіантів робоча група обрала найкращий та на початку зборів одноголосно затвердила. Відзначимо, що згідно з новими нормами законодавства України, ТОВ не може мати у своїй структурі ревізійної комісії, а має - Наглядову Раду. Саме тому Голова Товариства Сергій Стороженко виніс на розгляд пропозицію обрати Наглядову Раду ТОВ "Металіст1925" Харків" з п'яти членів та попросив включити до списку кандидатури заступника Голови ХОДА Олександра Скакуна, засновників Товариства Еміля Тер-Степаняна та Віталія Журавського, а також голову комісії Клубу по комунікації з уболівальниками Андрія Кулікова.

Читайте также: Сергей Стороженко: "Металлист 1925" не мыльный пузырь! Задача выхода в УПЛ переносится на новый сезон"

До списку кандидатур, за пропозицією учасників зборів, був включений також і Сергій Стороженко. За результатами голосування всі вказані особи були внесені на розгляд Загальних Зборів учасників у якості кандидатів на обрання до керівництва Клубу у складі Наглядової Ради. Потім відбулося висування кандидатів на посаду Голови Наглядової Ради. За пропозицією учасників були висунуті дві кандидатури - Сергія Стороженка та Єміля Тер-Степаняна. Останній заявив про самовідвід, після чого відбулося голосування. За його результатами, в яких не брав участь Сергій Стороженко, він отримав повну довіру засновників Клубу і його було обрано Головою Наглядової ради. Заступниками Голови Наглядової Ради були обрані Олександр Скакун та Еміль Тер-Степанян.

Наступним питанням порядку денного був звіт гендиректора за підсумками спортивного сезону-2018/2019. Оскільки Володимир Лінке був відсутній через хворобу, його слова передав новообраний голова Наглядової Ради ТОВ "ФК "Металіст 1925" Сергій Стороженко.

- Клуб виконав абсолютно всі зобов'язання перед співробітниками, тренерами та футболістами. Вони були забезпечені всім необхідним, аби вирішити головне завдання сезону - вибороти право вийти до Прем'єр-Ліги. Але, після низки поразок на старті весняної частини змагань, команда потрапила до психологічної прірви, з якої так і не вибралася. Завдання на сезон, яке поставили засновники клубу та вболівальники щодо виходу до УПЛ, не виконане, якість гри не може задовольнити ані керівництво, ані шанувальників футболу. Тренерський штаб, окрім Олександра Горяінова, подав у відставку, - навів слова гендиректора Сергій Стороженко.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме