Офіційна заява ФК "Колос" Ковалівка
^

Офіційна заява ФК "Колос" Ковалівка

132

Офіційна заява ФК "Колос" Ковалівка

Футбольний клуб "Колос" Ковалівка зробив на своєму офіційному сайті заяву щодо останніх подій в українському футболі, які зачепили клуб. Зокрема, днями відомий журналіст Костянтин Андріюк у себе на сторінці в Facebook написав, що "Колос" працює з арбітрами в межах договірних матчів.

"19 квітня 2019р. рядом українських електронних ЗМІ з посланням на сторінку в Facebook журналіста Костянтина Андріюка розповсюджена інформація про нібито участь офіційних осіб ФК "Колос" Ковалівка" у договірних матчах та можливе покарання Клубу у вигляді позбавлення професійного статусу.

Аналогічна інформація міститься на сторінці в Facebook пана Андріюка.

Розуміючи бажання журналістів та ЗМІ піднімати свій рейтинг завдяки подачі скандальних новин, ФК "Колос" Ковалівка" вважає за необхідне висловити свою позицію з цього приводу, яка полягає в наступному.

ФК "Колос" Ковалівка" заперечує розповсюджену інформацію про участь офіційних осіб ФК "Колос" Ковалівка" у договірних матчах, а також інформує вболівальників Клубу та футбольну спільноту про те, що встановлення фактів будь-яких порушень, вини у діях осіб та притягнення до відповідальності суб'єктів футболу згідно з Дисциплінарними правилами ФФУ є виключною компетенцією органів здійснення футбольного правосуддя, а саме Контрольно-дисциплінарного та Апеляційного комітетів Федерації футболу України.

Таким чином, оскільки на даний момент органами здійснення футбольного правосуддя ФФУ не встановлено ніяких фактів та не прийнято жодного рішення з вищезазначеного приводу, ФК "Колос" Ковалівка" розцінює розповсюдження подібної інформації як "чорний" піар з метою завдати шкоди діловій репутації Клубу та зашкодити його боротьбі за підвищення у класі.

Позиція ФК "Колос" Ковалівка" щодо договірних матчів є категоричною і полягає в тому, що порушення принципів чесної спортивної боротьби в футболі є неприпустимим.

В зв'язку з зазначеним, ФК "Колос" Ковалівка" не тільки неухильно дотримувався, дотримується та буде дотримуватися вказаної позиції, але й захищатиме свої права усіма передбаченими законом способами", - йдеться у заяві.

Читайте также: Костянтин Андріюк: "ПФК "Суми" - на вихід. "Колос" - приготуватися!"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме