Офіційно: Максим Береза - президент СК "Дніпро-1", Андрій Русол - виконавчий директор
^

Офіційно: Максим Береза - президент СК "Дніпро-1", Андрій Русол - виконавчий директор

208

Офіційно: Максим Береза - президент СК "Дніпро-1", Андрій Русол - виконавчий директор

Почесний президент "Дніпра-1" Юрій Береза розповів прес-службі щодо змін, які відбулися у структурі лідера Першої ліги.

– Я раніше вже анонсував, що розповімо про зміни в структурі спортивного клубу "Дніпро-1". По-перше, із сьогоднішнього дня президентом СК "Дніпро-1" є Максим Береза. По-друге, моя піврічна боротьба із Андрієм Анатолійовичем Русолом закінчилася моєю перемогою, і він став виконавчим директором спортивного клубу "Дніпро-1".

Крім того, ми ввели Андрія Анатолійовича Русола у склад засновників СК "Дніпро-1", і він тепер є нашим партнером, а це означає, що дніпровська Академія, школа "Інтер" та інші структури дитячого футболу повільно вливаються до складу спортивного клубу "Дніпро-1". Тобто, я наголошую, що відтепер головним консультантом у клубі є Андрій Русол. Саме він, мій друг, буде займатися трансферною політикою клубу. Щодо мене, то я – почесний президент клубу, за мною все це залишається, і ця позиція незмінна.

– Попереду у команди УПЛ. Які зараз кошти можуть виділитися на купівлю нових виконавців?

– Ми виручили певні кошти від продажу футболістів, і у нас досить непоганий кошик для того, щоб з першого року достойно представляти дніпровській футбол на рівні елітної ліги.

– Які цілі ви ставите у першому сезоні в УПЛ?

– Подивіться на табло сьогоднішнього матчу. У нас сьогодні грала українська команда. Основна ціль – відродження вітчизняного футболу. Я хочу, щоб в СК "Дніпро-1" грали саме українці і вихованці наших футбольних шкіл. Це для мене основне завдання. Я хочу, під егідою СК "Дніпро-1", відродити те, що було найкращим у розвитку дитячого футболу за часів СРСР – це, наприклад, "Шкіряний м’яч".

Я сам колись грав у школі Дніпра в середині 80-х і для мене це вркрай важливо. Головні завдання перед клубом – це відродження українського футболу, повернення вболівальників на трибуни і сьогодні я, в першу чергу, хочу подякувати тим вболівальникам, які прийшли на "Дніпро-Арену". Ми трималися гідно, але я знімаю капелюха перед футбольним клубом "Шахтар". Це флагман не тільки українського, а і європейського футболу. Проте, ми підемо іншим шляхом – у нашій основі українські футболісти і діти.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме