FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Святослав Сирота залишив пост наглядової ради "Прикарпаття" після протесту ультрас
^

Святослав Сирота залишив пост наглядової ради "Прикарпаття" після протесту ультрас

1475

Святослав Сирота залишив пост наглядової ради "Прикарпаття" після протесту ультрас
Фото - facebook.com


Як інформує "Главком", екс-президент Професійної футбольної ліги України Святослав Сирота більше не є головою наглядової ради першолігового муніципального футбольного клубу "Прикарпаття".

Читайте также: Скандал в Первой лиге: администратор "Прикарпатья" после матча до крови избил арбитра

Розстатися з функціонером відповідальні за клуб люди на чолі з мером міста Русланом Марцінківим вирішили після опублікуваної на пабліку "Прикарпатські ультрас" заяви фанатів, у якій вони виступають проти звільнення з посади головного тренера Володимира Ковалюка.

Сирота очолив не існуючу юридично наглядову раду МФК "Прикарпаття" торік восени і обіцяв залучити до фінансування клубу спонсорів. Проте минуло понад півроку, а команда й надалі утримується за кошт міської казни. Крім того, провалом завершилися обіцянки щодо реконструкції стадіону "Рух".

Єдине досягнення Сироти - створення на території палацу Потоцьких фан-зони для всіх охочих переглядати виїзні матчі "Прикарпаття". Втім, це плюс теж доволі сумнівний, адже в фан-зоні збиралося по кілька десятків людей, більшість із яких - зацікавлені особи з Івано-франківської мерії.

З самого початку своєї діяльності Сирота намагався впливати на кадрову політику клубу. Річ у тім, що "Прикарпаття" - єдина з українських команд, яка комплектується виключно за рахунок вихованців місцевого, тобто івано-франківського футболу. Таку філософію обрали причетні до відродження "Прикарпаття" люди на чолі з тренером Ковалюком ще в 2016 році. Сирота прагнув, щоб від цієї принциповості клуб відійшов. За що й потрапив у немилість ультрас.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения