Святослав Сирота залишив пост наглядової ради "Прикарпаття" після протесту ультрас
^

Святослав Сирота залишив пост наглядової ради "Прикарпаття" після протесту ультрас

338

Святослав Сирота залишив пост наглядової ради "Прикарпаття" після протесту ультрас
Фото - facebook.com


Як інформує "Главком", екс-президент Професійної футбольної ліги України Святослав Сирота більше не є головою наглядової ради першолігового муніципального футбольного клубу "Прикарпаття".

Читайте также: Скандал в Первой лиге: администратор "Прикарпатья" после матча до крови избил арбитра

Розстатися з функціонером відповідальні за клуб люди на чолі з мером міста Русланом Марцінківим вирішили після опублікуваної на пабліку "Прикарпатські ультрас" заяви фанатів, у якій вони виступають проти звільнення з посади головного тренера Володимира Ковалюка.

Сирота очолив не існуючу юридично наглядову раду МФК "Прикарпаття" торік восени і обіцяв залучити до фінансування клубу спонсорів. Проте минуло понад півроку, а команда й надалі утримується за кошт міської казни. Крім того, провалом завершилися обіцянки щодо реконструкції стадіону "Рух".

Єдине досягнення Сироти - створення на території палацу Потоцьких фан-зони для всіх охочих переглядати виїзні матчі "Прикарпаття". Втім, це плюс теж доволі сумнівний, адже в фан-зоні збиралося по кілька десятків людей, більшість із яких - зацікавлені особи з Івано-франківської мерії.

З самого початку своєї діяльності Сирота намагався впливати на кадрову політику клубу. Річ у тім, що "Прикарпаття" - єдина з українських команд, яка комплектується виключно за рахунок вихованців місцевого, тобто івано-франківського футболу. Таку філософію обрали причетні до відродження "Прикарпаття" люди на чолі з тренером Ковалюком ще в 2016 році. Сирота прагнув, щоб від цієї принциповості клуб відійшов. За що й потрапив у немилість ультрас.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме