FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Дмитро Михайленко: "Скоріш за все, ми будемо грати у кубковому матчі без Назаренка"
^

Дмитро Михайленко: "Скоріш за все, ми будемо грати у кубковому матчі без Назаренка"

1402
Дмитро Михайленко: "Скоріш за все, ми будемо грати у кубковому матчі без Назаренка"
Фото - "Днепр-1"

Головний тренер СК "Дніпро-1" Дмитро Михайленко поспілкувався із журналістами після гостьового матчу проти "Волині" (1:1)

- Дуже важка і бойова гра двох команд, які ставлять перед собою серйозні завдання. Нервова вийшла гра, особливо після вилучення у нашій команді, адже суперник взяв ситуацію під свій контроль, і нам пощастило у трьох моментах, адже лучани були дуже близькими до забитого м’яча. Кінець гри вже пройшов у рівній боротьбі. Після вилучення у господарів шанси на успіх були вже рівними, як у нас, так і у суперника. Для нас це дуже важливе набране очко зі стратегічної точки зору, адже ми продовжуємо тримати конкурентів на відстані. Результатом сьогоднішнім ми точно задоволені.

– Що сталося з Назаренком?

– Попередньо, він відчув біль у задній поверхні стегна, в момент прискорення підсковзнувся на лицевій лінії, і отримав м’язове пошкодження.

– Кубковий матч з "Ворсклою" він пропустить?

– Скоріше за все він не встигне відновитися до матчу із "Ворсклою", тому що такі пошкодження лікуються довше, ніж за три дні до матчу. Зараз треба буде дочекатися вердикту лікарів і спокійно готуватися далі. Так що, скоріш за все, ми будемо грати у кубковому матч без Назаренка. Але у нас ще є час. Треба зараз відновитися після цього матчу, а потім вже будемо думати, як грати проти "Ворскли".

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения