Главная Украинские Первая лига Орест Кузик - найкращий гравець березня у Першій лізі
^

Орест Кузик - найкращий гравець березня у Першій лізі

989
Орест Кузик - найкращий гравець березня у Першій лізі
СК Дніпро-1

Орест Кузик якісно влився до складу "Дніпра-1". Володіючи такими якостями, як швидкість мислення, вміння знаходити оптимальні позиції, почуття голу і тонка комбінаційна робота, півзахисник швидко знайшов своє місце в колективі лідера чемпіонату Першої ліги. Також Орест був однаково добрим як в завершальній стадії, так і при підготовці гольових атак. Взаєморозуміння з партнерами в "Дніпрі-1" він знайшов практично відразу, за що і заслуговує найбільш схвальних слів.

Універсальність півзахисника "Дніпра-1" підкреслює статистика точності його передач (83,6%), частота влучень в створ при ударах (4/6) і те, що відразу два цих удари в березні виявилися гольовими при далеко не найвищому сумарному рівні xG (0,60) за даними WYSCOUT.

Тобто навіть з неоптимальних ситуацій Кузик вичавлює для своєї команди максимум і робить результат. Відсоток браку у хавбека був лише 35,1%, один з найнижчих у Першій лізі. При цьому навіть не володіючи серйозними антропометричними даними, він не боявся йти в боротьбу і нерідко її вигравав (30,9%). Крім комбінаційних дій з м'ячем внизу, Кузик також періодично робив навіси. Причому кожен третій доходив до адресата (3/9), якщо судити за даними статистики WYSCOUT у перших двох весняних турах. Достатньо лише згадати, що проти "Металіста 1925" крайній захисник "Дніпра-1"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: ПФЛ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения