Орест Кузик: "Ми закрили рота усім, хто кричав на нашу адресу неприємні слова"
^

Орест Кузик: "Ми закрили рота усім, хто кричав на нашу адресу неприємні слова"

933
Орест Кузик: "Ми закрили рота усім, хто кричав на нашу адресу неприємні слова"
Официальный сайт "Днепра-1"

Гравець "Дніпра-1" Орест Кузик в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від матчу 19-го туру чемпіонату першої ліги з "Металістом 1925" (2:1).

– Ми довго чекали на цю гру, довго до неї готувалися, і нам вдалося зробити те, до чого ми йшли – здобути три очки. На мій погляд, ми показали дуже хорошу гру, і те, що було заплановано під час установки, ми виконали.

– Сьогодні тобі вдалося відзначитись голом. Наскільки на настрій вплинули трибуни, особливо коли з них йшов негатив на гостьову команду?

– Забивати завжди приємно, незалежно від того, де і з ким ти граєш. Після перемоги стало приємно, що ми дійсно закрили рота усім, хто кричав на нашу адресу неприємні слова під час гри. Головне, що матч закінчився нашою перемогою, а рахунок – на табло. Казати тут більше нічого.

– Різниця у вісім очок від "Металіста 1925" – це якась гарантія спокійного завершення чемпіонату?

– Попереду ще залишились непрості ігри. Багато команд, з якими також буде непросто. Але ця перемога, безумовно, додасть нам впевненості, і дуже добре, що нам вдалося сьогодні здобути перемогу, адже відрив у вісім очок значно комфортніший, ніж у п’ять. Головне, тепер не припускатися помилок і не втрачати очок там, де ми їх не повинні втрачати, тоді ми зуміємо виконати те завдання, яке перед нами стоїть.

Читайте также: Дмитро Михайленко: "Те, що Кузик буде ще додавати, зрозуміло"

– Неподалік тут стояв Кубок Першої ліги, а аромат УПЛ вже відчувається?

– Головне наше завдання – це вийти в Прем’єр – лігу, тому дуже хочеться підняти цей Кубок над головою і вийти туди, куди ми довго крокуємо.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме