Стало відомо, чому ФК "Суми" не зіграє матч з "Агробізнесом"
^

Стало відомо, чому ФК "Суми" не зіграє матч з "Агробізнесом"

1007

Стало відомо, чому ФК "Суми" не зіграє матч з "Агробізнесом"

Матч 19-го туру чемпіонату першої ліги "Агробізнес" - "Суми", який був запланований на сьогодні, 23 березня, у Волочиську не відбудеться, інформує прес-служба ФК "Суми". Керівництво клубу виступило з роз’ясненням ситуації.

- На сьогоднішній день, через бездіяльність вже колишнього президента Ващенка Сергія Івановича, в ФК "Суми" склалась ситуація, що унеможливлює проведення матчу. Ще напередодні тренерський склад і гравці готувались до виїзду, проте, як стало відомо, ПФЛ не затвердив заявку нашої команди.

За останні два тижні новим колективом ФК "Суми" була проведена масштабна робота з комплектування команди, проте, її участь в сьогоднішньому матчі неможлива через вищенаведені причини. Принагідно рекомендуємо представникам ЗМІ користуватись офіційними джерелами ФК "Суми", зокрема, офіційним сайтом, а не неофіційними пабліками в Instagram, адже інформація, що публікується в таких джерелах, не має відношення до ФК "Суми".

Гравці та тренерський штаб продовжують роботу по вирішенню всіх організаційних питань та підготовку до наступного домашнього матчу проти луцької "Волині". Дякуємо за розуміння, - зазначається у заяві.

Читайте также: Первая лига. 19-й тур. "Жара" в Ковалевке: два пенальти и три удаления
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме