Дмитро Михайленко: "Те, що Кузик буде ще додавати, зрозуміло"
^

Дмитро Михайленко: "Те, що Кузик буде ще додавати, зрозуміло"

550
Дмитро Михайленко: "Те, що Кузик буде ще додавати, зрозуміло"
Официальный сайт "Днепра-1"

Головний тренер "Дніпра-1" Дмитро Михайленко прокоментував для прес-служби клубу гру команди в спарингу з "Акжайиком" (3:2).

– Зізнаюсь відверто я не стежу за чемпіонатом Казахстану, тому мені важко оцінювати дії та можливості суперника більш глибоко, ніж те, що було сьогодні на полі. Команда грала з перших хвилин ніби-то в три захисника, а по факту вийшло все ж таки п’ять. Як мені здалося, команда грає в контратакуючому стилі. Більш меньш комбінаційних дій в казахів сьогодні майже не виходило, так, вони забили двічі, але за весь матч пробили лише три рази по воротах, тому повторююсь, мені важко коментувати стиль суперників. За однією грою оцінку давати не зовсім доречно.

– Як вам гра автора дублю Ореста Кузика? Чи можна сказати, що саме при таких діях цей футболіст потрапив у "Дніпро-1", ви задоволені ним у останніх матчах і сьогодні?

– Заграти у новій команді – це такий не легкий процес для будь-якого футболіста: різні команди, рівень, вимоги… Раніше Орест грав в командах аутсайдерів, які грали переважно у контратакувальний футбол, в нас все навпаки – більшу частину ігрового часу саме ми володіємо м’ячем, граємо на половині поля суперників, тут набагато все складніше – інша робота в зонах, складніше вийти на позицію для удару. Тому в нас зовсім інший вектор відкривань , і саме тому нас дуже тішить, що сьогодні Орест знаходився в тих зонах, де було потрібно, він загострював, рухався як потрібно, і перший м’яч чудово відкрився, особливо якісні дії були коли відзначився другим голом! Те, що він буде додавати ще, це зрозуміло – в нього є дуже гарні ігрові якості і такий прогрес – це нормально і цілком закономірно.

Читайте также: Дмитро Михайленко: "Підготовкою до гри з "Металістом 1925" цілеспрямовано не займалися"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме