Орест Кузик: "Сподіваюсь, наша зв’язка з Назаренком принесе багато користі в офіційних матчах"
^

Орест Кузик: "Сподіваюсь, наша зв’язка з Назаренком принесе багато користі в офіційних матчах"

914
Орест Кузик: "Сподіваюсь, наша зв’язка з Назаренком принесе багато користі в офіційних матчах"
Официальный сайт "Днепра-1"

Форвард "Дніпра-1" Орест Кузик, який відзначився дублем у спарингу з "Акжайиком" (3:2) в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від гри.

– Орест дуже чекали на твої м’ячі, нарешті забив, навіть два, можна сказати, ми побачили звичного Кузика – настирливий, креативний та найголовніше, результативний! Які в тебе відчуття після матчу чи задоволений своєю грою автор дублю?

– Перш за все, я задоволений перемогою команди, ми показали досить непогану гру, дотисли суперника, який особливо у першому таймі гарно захищався, намагався нав’язати боротьбу, але пізніше нам вдалося не тільки зрівняти суперника але і дотиснути казахів. Перемога звісно приємна у будь-якому випадку, а як саме я зіграв, вже оцінювати тренерам.

– Хтось з тренерів після матчу пожартував, що саме Кузик до гри підготувався дуже професійно – кажуть, ти тиждень бігав по готелю з енциклопедією казахського футболу, це правда? Вивчав суперника ретельно тому і зіграв так?

– Та ні , це жарти…готувалися як завжди, і я – також. Ми вийшли на поле дуже сконцентрованими та хотіли перемогти, гра товариська але все ж таки має статус міжнародної, тож намагалися діяти якнайкраще. Не все поки що в нас виходить, як би того хотілося, але ми відчуваємо що з кожною грою додаємо.

Читайте также: Товариський матч. "Дніпро-1" - "Акжайик" (Казахстан) 3:2. Кузик в ударі

- В минулій грі з туркменами ти все зробив для того, щоб відзначився Назаренко, сьогодні Сашко, як кажуть, тобі "віддав боржок" – ви такий собі дует влаштували, добре зігралися, чи готові до виступів на "великій сцені" чемпіонату?

– Так, звісно, дуже приємно що в нас з Александром так виходить підігрувати одне одному, але ви маєте рацію, і одна річ, коли в нас таке порозуміння на зборах, а зовсім інша – у сезоні, тож сподіваюсь, що наша зв’язка принесе дуже багато користі саме у офіційних матчах, якщо ми так будемо розумітися на полі не тільки з Назіком, але і з іншими партнерами по команді, то безумовно, всі будуть щасливі.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме