Дмитро Михайленко: "Назаренко провів з нами півроку - він в іншому статусі"
^

Дмитро Михайленко: "Назаренко провів з нами півроку - він в іншому статусі"

1169

Дмитро Михайленко: "Назаренко провів з нами півроку - він в іншому статусі"
Официальный сайт "Днепра-1"

Головний тренер "Дніпра-1" Дмитро Михайленко в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від спарингу з "Городеєю" (1:1) та збору в Туреччині.

- "Городея" – цілком хороша команда, у них є свій стиль, хоча я не можу їх особливо оцінювати, адже слідкував за своєю командою. Можливо, нам не вдалася сьогодні атакуюча гра, але і на це є свої певні причини: і змішані склади були, і якість поля була не кращою – дуже слизько. Але ми задоволені ставленням футболістів і якістю гри. Ну і ніхто не отримав травму, що також для нас важливо. Якісний збір вийшов. Хороші були спаринги, ми дали відчути смак дорослого футболу нашій молоді. Завтра їдемо додому, переведемо дихання, а потім знову візьмемося за роботу.

– Що стосується молоді. Блискучий гол забив Олександр Назаренко. Вболівальники вже переймаються, що його хтось у нас забере.

– Якщо ви вважаєте Назаренка молодим, то ми до таких гравців відносимо Батагова, Рубчинського і Ярмолюка. Все ж таки Сашко Назаренко провів вже з нами півроку, тому він в іншому статусі. А чи боюсь я що його уведуть, то є речі на які я особисто не можу впливти, але те, що він зараз показує хорошу гру – це точно.

– Рубчинському партнери дали пробити пенальті, але він його не реалізував. Психологічно це не буде на нього тиснути?

Читайте также: "Дніпро-1" вирушив на збір до Туреччини: Михайленко взяв 28 гравців

– Я думаю, що він впорається, і ми йому допоможемо. Те, що команда йому довірила пробити, теж показує, що у нас здоровий мікроклімат у колективі. Від хлопців це був хороший жест, а те, що він не забив, то нічого страшного не трапилося – його голи ще попереду.

– Є вже інформація по наступному збору?

– Так, другий наш збір триватиме тут же у Сіде з 23 лютого по 9 березня. Щодо суперників, то їх ми оприлюднимо трохи пізніше.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
15 октября