Максим Березкін: "На превеликий жаль, цього разу жертвою стала "Зірка"
^

Максим Березкін: "На превеликий жаль, цього разу жертвою стала "Зірка"

1523

Максим Березкін: "На превеликий жаль, цього разу жертвою стала "Зірка"

Президент "Зірки" Максим Березкін на своїй сторінці в Facebook прокоментував заяву клубу про зняття з поточного чемпіонату першої ліги.

- Для мене футбол – це не просто захоплення, це велика частина мого життя. Я неодноразово казав, що "Зірка" для мене як сім’я, адже це команда мого рідного міста, за яку я вболівав з дитинства. Ми разом пережили багато злетів і падінь. Але, на жаль, футбол у нашій країні вже давно перетворився з улюбленої гри мільйонів на брудну гру політиків.

Неодноразово ми спостерігали ситуації, коли через тиск на власників у нашій країні гинули футбольні клуби з багаторічною історією. На превеликий жаль, цього разу жертвою стала "Зірка". Ні для кого не секрет, що вже кілька років на мене та мою родину чиниться значний тиск з боку НАБУ та правоохоронців. Чисельні суди, затягування процесів та арешти рахунків призвели до одного з найважчих рішень у моєму житті. Наразі усі футболісти "Зірки" мають статус вільних агентів. Щодо юнацьких команд ФК "Зірка", то вони і надалі продовжують грати у Вищій лізі чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги України, - зазначив Максим Березкін.

Читайте также: Сергей Макаров: "Бумаг от "Зирки" еще не видел"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме