Сергій Кравченко: "На зборі було багато матчів і чудова атмосфера в команді"
^

Сергій Кравченко: "На зборі було багато матчів і чудова атмосфера в команді"

549

Сергій Кравченко: "На зборі було багато матчів і чудова атмосфера в команді"
Фото - "Днепр-1"

Капітан "Дніпра-1" Сергій Кравченко в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від збору у Туреччині.

– В принципі, усі хлопці погоджуються із тим, що ці збори, які тривали два тижні, пройшли дуже швидко. Зазвичай далеко від дому збори проходять важко, але зараз було багато матчів і чудова атмосфера в команді, і тепер навіть не віриться, що вже завтра ми вирушаємо до дому. Так що, збір пройшов відмінно. Нічого негативного не було, навіть ті поразки, що трапились, вони підуть нам на користь, адже завжди перемагати – це теж погано. Ті ж австрійці трохи побили і вказали на слабкі боки. Ми зробили з цього висновки, і далі грали вже краще, а поразку від "Оліимпіка" ми не заслуговували, а навіть були ближче до перемоги. Щодо новачків, то ми бачимо, як вони зростають, і вбирають в себе все, що їм кажуть тренери. І навіть по іграх видно, якщо порівняти перші і останні, наскільки вони вписуються в команду і в наш ігровий стиль. І в останніх іграх молодь виглядала здорово. Так що, тільки позитивні моменти: у нас є концепція, власна філософія футболу, молодь все це вбирає і демонструє на полі.

– А як взагалі капітану вдається знаходити співмову із 17-річним Рубчинським, з 15-річним Ярмолюком, які тобі майже у сини годяться?

Читайте также: Снайпер: Сергій Кравченко. Удари на точність (Відео)

– З ними відмінно працюється. Тим футбол і чудовий, що у ньому може себе проявити і дорослий, і молодий, і високий, і худий, і швидкий, і повільний. Тут скоріше більш головне інтелект і техніка, тому вважаю, що у нашої молоді велике майбутнє. Головне, щоб у них було прагнення до роботи і навчання, і тоді все буде гаразд. Ну а якщо дивитися на їх гру в останніх спарингах, то не у далекому майбутньому, а найближчим часом, вони вже стануть справжніми бойовими одиницями для нашої команди.

– Ти сьогодні був на полі, коли вирішили дати пробити пенальті Рубчинському. Що це було?

– Це була моя ініціатива, підтримати хлопця, який сьогодні добре грав. В житті він сором’язливий, а на полі сміливіше. Дуже хотілося, щоб він забив гол, тим більш напередодні у Валентина був день народження, і таким чином сам себе він міг привітати. Нічого страшного, що він не забив, це стане для нього досвідом, він стане сильніше.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме