Офіційно: Леандро та Сергій Петров - гравці "Руху"
^

Офіційно: Леандро та Сергій Петров - гравці "Руху"

1271

Офіційно: Леандро та Сергій Петров - гравці "Руху"
ФК "Рух"

Бразильський універсал Леандро да Сілва та український форвард Сергій Петров стали гравцями руху. Про це повідомляє офіційний сайт винниківського клубу.

Досвідчений 33-річний Леандро розпочинав свій шлях у футболі на батьківщині – у клубі "XV листопада" з Пірасікаби. А далі в нього пішов тривалий закордонний період – він виступав за польську "Погонь" (Щецин), угорський "Капошварі", російські "Луч-Енергію" (Владивосток), "Спартак" (Нальчик), "Кубань" (Краснодар), "Волгу (Нижній Новгород). Українським уболівальникам Леандро відомий за іграми за київський "Арсенал" та "Сталь" із Кам’янського. Там, до речі, він перетинався із теперішнім головним тренером "Руху" Леонідом Кучуком. 2018-го року бразильський новачок нашого колективу перебував у складі литовського "Атлантаса".

За "рухівську" команду бразилець Леандро да Сілва, який може діяти як на позиції захисника, так і півзахисника, виступатиме під 31-м номером. Із жовто-чорними Леандро підписав 1,5-річний контракт.

Молодий форвард Сергій Петров є вихованцем волинського футболу. Ази цієї гри розпочинав вивчати у відомій академії "БРВ-ВІК" у Володимирі-Волинському, де грав у системі Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Згодом Віталій Кварцяний запросив його у "Волинь", окреслюючи чималі перспективи молодого виконавця. У поки що нетривалій кар’єрі 21-річного нападника також були "Зірка" (Кропивницький) і ФК "Львів".

У "Русі" високий на зріст форвард Сергій Петров (197 см) отримав 38-ий ігровий номер, а його угода з клубом розрахована на 3 роки.

Читайте также: "Рух" просматривает Леандро да Силву

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме