Главная Украинские Первая лига Олександр Назаренко: "Кумиром був Руслан Ротань, взяв 29-й номер на його честь"
^

Олександр Назаренко: "Кумиром був Руслан Ротань, взяв 29-й номер на його честь"

2252
Олександр Назаренко: "Кумиром був Руслан Ротань, взяв 29-й номер на його честь"
Фото - Оф.сайт СК "Днепр-1"

Вражаюча гра юного півзахисника СК "Дніпро-1" не залишилась непомітною з боку керівництва клубу і одразу після новорічних свят Олександр Назаренко підписав новий контракт з СК "Дніпро-1" на термін в три роки.

– Сашко, для тебе Дніпро – рідне місто. Розкажи, де саме ти ріс, як починав грати в футбол?

– Мешкав я тут у Придніпровську (наша розмова відбулася на клубній базі – прим. автора). Прийшов у школу ДЮСШ-7, і це тільки завдяки батьку. Я взагалі в дитинстві не хотів займатися футболом. Але перше тренування мені дуже сподобалося, так я почав тренуватися і працювати. Хоча, повторю, якби не батько, я б зараз в футбол не грав, а мабуть десь навчався.

– М’ячики на "Дніпро-Арені" подавав?

– Так, звичайно, подавав. Стояв біля Хуанде Рамоса.

– І який у тебе пам’ятний матч був, коли ти так стояв на бровці?

– Мабуть, коли "Дніпро" грав з "Наполі". Я виводив тоді за руку Зозулю і той момент я ніколи в житті не забуду. У мене й досі таке відчуття, що це я виходив грати, а не Роман. Тоді емоції були неперевершені, адже стільки вболівальників було на тому матчі – повний стадіон. Дуже приємно було. Після цього я особливо став хотіти вийти на "Дніпро-Арену" і зіграти свій перший матч.

– А кумири були в тій команді?

Читайте также: Офіційно: Олександр Назаренко продовжив контракт з "Дніпром-1"

– Звичайно, був – це Руслан Ротань. Ось у мене зараз в команді і номер 29, на його честь.

– Останні кілька років з дніпровської Академії випускалися сини Рикуна, Михайленка, Шелаєва, Горілого. Багато хто з вболівальників й досі вважає, що ти син Сергія Назаренка (посміхаємося). Що їм скажеш?

– Мені самому часто таке питання задають. Ні, я не син Сергія Назаренка. Просто однакові прізвища, працювали разом, а так – ні, не син (сміється).

– В складі спортклубівців ти і сам забиваєш, і результативні передачі віддаєш, і чимало передгольових пасів віддав. От радість від голу та від вдалого результативного пасу – вона різна?

– Ні, радість від завжди однакова. І гол, і результативна передача – це все допомога команді, дуже приємно і радість одна.

– А от припустимо, такий ігровий момент виник, що ти з партнером вийшов на одного воротаря: проб’єш сам чи віддаси передачу?

– Мабуть проб’ю (посміхається).

– Які самі пам’ятні матчі за останні півроку у тебе були в СК "Дніпро-1"?

– Та всі ігри пам’ятні, хоча якщо взяти одну гру, то це, мабуть, з "Гірником-Спортом", коли дубль зробив (один з голів був записаний на захисника суперника – прим. автора).

– В цьому році ти дебютував у юнацькій збірній. Чим запам’яталися ігри в цій команді?

Читайте также: Дмитро Михайленко: про новачків "Дніпра-1" та підготовку до сезону

– Так, дебютував, але перша гра вийшла невдалою, замінили мене ще у першому таймі. Проте дебют – є дебют, це теж приємно, хоча ми тоді програли і, звичайно, не на такий початок кар’єри в збірній я розраховував. Та головне те, що збірна все ж таки пройшла далі в еліт-раунд – команда заслужено туди потрапила і добре, що так все закінчилося.

– Новий контракт став для тебе несподіванкою?

– Можна сказати і так, але мене до цього готували – говорили, щоб я продовжував прогресувати і тоді буде новий контракт. Про це я остаточно дізнався десь три тижня тому, що він буде. Одразу я про це не думав, і, безумовно, зрадів. Тепер переді мною стоять нові завдання.

– Що стало для тебе головним, при підписанні контракту?

– Для мене Дніпро – це рідне місто, в якому я залишаюсь у чудовому колективі, з хорошими вболівальниками. Ми йдемо зараз на першому місці і хочеться з цією командою вийти у Прем’єр -лігу. А фінансова складова в контракті, звичайно важлива, але все одно відходить на другий план.

– Які особисті завдання ти ставиш перед собою на найближчі півроку?

– У нас одне завдання – це вийти в УПЛ. Звичайно, що ці півроку будуть дуже важкі. А особисте завдання – допомогти команді, якомога більше забити та віддати результативних передач, і звичайно ж, працювати і ще раз працювати.

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения