Олександр Косевич: "Якщо розвиватиметься інфраструктура, “Авангард” ставитиме перед собою завдання виходу в УПЛ"
^

Олександр Косевич: "Якщо розвиватиметься інфраструктура, “Авангард” ставитиме перед собою завдання виходу в УПЛ"

686

Олександр Косевич: "Якщо розвиватиметься інфраструктура, “Авангард” ставитиме перед собою завдання виходу в УПЛ"
Фото - ПФЛ

Головний тренер краматорського "Авангарда" Олександр Косевич розповів прес-службі ПФЛ про початок зборів його команди, потенціал для підвищення в класі і перебудову центральної лінії півзахисту.

- Олександре Олександровичу, дещо дивно побачити вас у Лютежі на грі студенстької збірної. Ви проїздом?

- Ні. спеціально приїхав на кілька перших матчів збірної підтримати наших хлопців. Солдатенка, Лобова та Демченка викликали до студентської збірної України, без вагань відпустили гравців, адже вони захищатимуть кольори нашої збірної. Це дуже почесно і водночас надзвичайно відповідально. Головне, щоб обійшлося без травм, а гравці проявили всі свої найкращі якості. Як бачите, уже хлопці не підвели, зуміли вирвати вольову перемогу над командою вільних агентів. З цим я їх і вітаю!

- Вадим Солдатенко сьогодні вийшов на поле з капітанською пов'язкою. Така подія викликає у вас гордість?

- Це рішення Анатолія Івановича Бузника як головного тренера команди. Капітанську пов'язку просто так не дають, її треба заслужити. Потрібно проявляти себе не тільки в матчах, а й на тренуваннях. Капітан повинен вести партнерів за собою. Всередині колективу гравці самі вирішать, хто з них заслуговує на капітанську пов'язку. Хочу побажати удачі нашій збірній. Вважаю, що всі клуби повинні з радістю відпускати своїх гравців в збірну України.

Читайте также: Офіційно: Савін, Шевцов, Кушнаренко та Яковець - гравці "Авангарда"

- "Авангард" виходить з відпустки одним з останніх. З чим це пов'язано?

- У кожного тренера свій підхід до зборів. 24 січня команда збирається на базі. Весь тренувальний процес вже давно розписаний, у нас все йде за планом. Вважаю, що футболістам треба дати можливість морально та фізично відпочити. Дуже важливо не перевантажити хлопців, адже це може негативно вплинути на наші результати навесні. Впевнений, що нам вдасться якісно підготуватися до продовження чемпіонату України.

- У "Авангарда" здорові амбіції щодо виходу в УПЛ?

- Зараз в "Авангарді" здорова конкуренція за місце в стартовому складі. Вважаю, що кожен футболіст повинен повністю викладатися на полі, не дивлячись на те, скільки хвилин він зіграв. Важливо, що в нас є гравці, які можуть достойно замінити лідерів. Хлопці з розумінням ставляться до тренерських рішень. В "Авангарді" хороший мікроклімат всередині колективу.

Вважаю, що в нас є ще рік для того, щоб зробити суттєвий крок уперед у своєму розвитку. Якщо розвиватиметься інфраструктура, "Авангард" ставитиме перед собою завдання виходу в Прем'єр-Лігу. Вважаю, що в регіоні має бути така самобутня команда.

У першому колі у нас утворився чудовий трикутник: Кирієнко, Матяж, Демченко. Плюс Моісеєнко, який грає на вістрі атаки. Хлопці дуже добре відчувають один одного. Важливо, що в команді присутнє поєднання досвіду та молодості. Кирієнко та Демченко забили по вісім мячів і віддали однакову кількість результативних передач. Взагалі, "Авангард" суттєво додав у колективних діях. Не важливо хто забиває, головне опинитися у потрібному місці в потрібний час.

Читайте также: Офіційно: "Авангард" продовжив контракти з трьома гравцями та попрощався з Михайлом Удодом
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме