Главная Украинские Первая лига "Волинь" вийшла з відпустки
^

"Волинь" вийшла з відпустки

1265

"Волинь" вийшла з відпустки
Фото - "Волынь"

"Волинь" зібралася уперше у 2019-му році. У перші дні з’їхалися тренери та майже усі футболісти "хрестоносців", повідомляє офіційний сайт лучан. Зараз команда проводить невеликий футзальний турнір у Луцьку, де між собою змагаються гравці основної команди, "Волині" U-19, команди тренерів та адміністрації клубу, а також гравців луцької футзальної команди "Динамо".

Трохи привідкрив завісу планів на міжсезоння спортивний директор клубу Валентин Кошельник:

"Ми активно готуватимемося до продовження сезону. Зараз відбудеться такий міні-турнір у залах, а вже потім на команду чекатимуть збори. Один із них планується у Луцьку, ще два збори плануємо провести за кордоном. У команді вже зібрані футболісти, які приїхали сюди для виконання серйозних завдань, до них приєднаються серйозні новачки, тому попри усі труднощі, дивимося уперед з бойовим настроєм".

Загалом, у команді панує хороша атмосфера, а футболісти з радістю знову зустрілися та відзначають зустріч запеклими футзальними баталіями. Серед польових гравців змагаються і Віталій Неділько з Богданом Когутом. Останній розповів, що на правах старших право захищати ворота довірили Олександру Вороб’ю.

А Младен Бартулович зізнався, що уже заскучив за роботою і тренуваннями:

"Звичайно, під час відпустки ми підтримували форму, в тому числі й міні-футболом, однак уже є бажання серйозно попрацювати. Тож навіть незважаючи на не зовсім хороші останні новини і зняття очок з команди, ми рішуче налаштовані на вихід до Прем’єр-ліги".

До 15 січня команда залишатиметься у Луцьку, після чого вже готуватиметься до першого зимового збору.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме