Офіційно: Козак, Шевченко, Батальский та Загорулько покинули "Рух"
^

Офіційно: Козак, Шевченко, Батальский та Загорулько покинули "Рух"

820

Офіційно: Козак, Шевченко, Батальский та Загорулько покинули "Рух"
ФК "Рух"

Відразу чотири футболісти покинули "Рух". Про це повідомляє офіційний сайт команди Першої ліги.

Крайній півзахисник Михайло Козак кольори "Руху" захищав протягом року, за цей час гравець провів у жовто-чорній футболці 25 матчів та відзначився 4-ма голами. Після закінчення угоди сторони вирішили за взаємною згодою завершити співпрацю.

Також закінчився термін оренди у центрального захисника Дмитра Шевченка, його права належать донецькому "Шахтарю", відтак подальшу долю цього захисника вирішуватимуть "гірники".

На жаль, не вдалося розкритися у "Русі" нападнику Олександру Батальському. Від одного з найкращих бомбардирів минулого сезону перш за все чекали голів, утім проявити свої бомбардирські здібності у складі винниківчан нападнику не судилося. На рахунку Батальського 2 влучні удари у 17-ти поєдинках.

Багатообіцяючим був трансфер іще одного форварда Артура Загорулька, проте перш за все, мабуть, через травму йому не вдалося задовольнити свої та клубні амбіції. Відтак нападник провів лише 7 матчів та відзначився одним результативним ударом. Тож обидва форварди за спільною згодою сторін залишили табір нашої команди.

Читайте также: "Спортивка": "Ігор Худоб'як веде переговори з "Прикарпаттям"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
19 января