FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Олександр Горяінов: "Вітаю всіх із проміжним другим місцем "Металіста 1925"
^

Олександр Горяінов: "Вітаю всіх із проміжним другим місцем "Металіста 1925"

2078

Олександр Горяінов: "Вітаю всіх із проміжним другим місцем "Металіста 1925"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Коментар виконувача обов'язки головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова після матчу із "Сумами".

- Всіх вітаю із закінченням сезону та перемогою! Ну і з проміжним другим місцем. Гра давалася, могли забити набагато більше - п'ять або шість голів. Чого не вистачило? Мабуть, концентрації, адже це була заключна гра року. Це десь хлопців і розслабило. Але я задоволений і результатом, і, моментами, грою, - сказав Горяінов офіційному сайту харків'ян.

- З тих пір, як ви прийшли на тренерський місток команди, в Чемпіонаті вона не програла жодного матчу. Задоволені цим відрізком?

- Знову-таки, результатом, звісно, задоволений. Хлопці виконували наші вимоги, добре рухалися на футбольному полі. Звичайно, нам ще є, над чим працювати: в плані організації оборони та атаки, в плані реалізації створених моментів. Ми знаємо, що і як нам робити, тому, впевнений, будемо рухатися тільки вперед!

- Сьогодні по тайму дали пограти двом провідним нападникам. Чому? Хотіли обидвох подивитися?

- Обидва забили, значить, все правильно. В такому матчі хотіли якомога більше забити голів, тому й поперерві випустили "свіжого" Сулу.

- Які в команди плани на міжсезоння? Коли воно закінчиться?

- Завтра у команди зустріч із Губернатором Харківської області Юлією Світличною, а вже з понеділка футболісти отримають місяць відпочинку. Ну, а далі, як-то кажуть, буде видно...

Читайте также: Первая лига. Итоги 17-го тура

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения