FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Сергій Кравченко: "Я отримав тренерську ліцензію А, але хочеться ще пограти"
^

Сергій Кравченко: "Я отримав тренерську ліцензію А, але хочеться ще пограти"

1225

Сергій Кравченко: "Я отримав тренерську ліцензію А, але хочеться ще пограти"
scdnipro1.com.ua

Капітан СК "Дніпро-1" Сергій Кравченко в інтерв’ю офіційному сайту підвів підсумки 2018 року:

- Сергій, вітаємо тебе з тим, що будучи ще діючим гравцем, ти вже замахнувся на тренерську кар’єру, отримавши Диплом А. Тебе вже називають Сергій Сергійович?

– Я пожартував про це, але приїхавши на стадіон, чую як мене вже називають тут всі Сергій Сергійович, Містер… Так, я отримав тренерську ліцензію А, але, як кажуть, дай Бог здоров’я, хочеться ще пограти.

– Якщо підвести підсумки минулого півріччя, то що у першу чергу хочеться згадати?

– Якщо брати в цілому весь рік, то вийшов відмінний сезон. Спочатку вийшли з першого міста у Другій лізі в Перший дивізіон, потім завершили першу частину чемпіонату в Першій лізі на першому місці, до того ж, вийшли до чвертьфіналу Кубка України, так що тільки позитивні спогади. Команда в цілому добре грала.

Якщо казати про сьогоднішній матч проти "Зірки", то була закономірна перемога, мали забивати більше, але і так хороший рахунок і йдемо у відпустку із гарним настроєм. Але розслаблятися неможна. У нас серйозні завдання і з новими силами нам потрібно буде грати у такий же хороший футбол і досягати результату.

– Наскільки сильний потенціал у цій команди?

Читайте также: Сергій Кравченко: "Симпатії судді були на боці "Колосу", він мав вилучати Сахневича"

– Однозначно, він є. Навіть у того складу, який був у Другій лізі був потенціал виступати на рівні УПЛ. Але зараз прийшли нові футболісти, більш досвідчені, плюс є багато своєї хорошої молоді, школа працює відмінно, тому потенціал у команду дуже серйозний, а тренерський склад, не побоюся цього слова, один з найсильніших в Україні, навіть на рівні УПЛ. Тож, потенціал великий, але не будемо забігати наперед.

Якщо не буде прийнято рішення про розширення елітного дивізіону до 16 команд, то треба буде займати тільки перше місце, а це буде зробити не так легко, адже в конкурентах у нас хороші команди. Якщо ж буде розширення, і одразу чотири команди будуть виходити в Прем’єр – лігу, то можна казати, що ми вже там відсотків на 90, проте розслаблятися все одно не можна, оскільки перед нами тільки одне завдання – це перше місце, незалежно від того, чи буде розширення УПЛ, чи ні. Ми всі максималісти.

– Що скажеш вболівальникам команди?

– Звичайно, велика їм подяка, тим, хто вірить в нас, в дніпровський футбол і в команду. Велике спасибі, ми все це відчуваємо, і зі свого боку граємо з настроєм, азартом, показуємо красивий сучасний футбол. Так що вважаю, що разом із вболівальникам ми повинні виконати завдання, яке перед нами стоїть. А там вже будемо рухатися все вище і вище.

Читайте также: Сергій Кравченко: "Треба брати свої очки"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения