FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Дмитро Михайленко: "Дніпру-1" потрібні люди в атаку, на кожну позицію по гравцю"
^

Дмитро Михайленко: "Дніпру-1" потрібні люди в атаку, на кожну позицію по гравцю"

1022

Дмитро Михайленко: "Дніпру-1" потрібні люди в атаку, на кожну позицію по гравцю"
Фото - Виктора Перегняка

Головний тренер "Дніпра-1" Дмитро Михайленко розповів офіційному сайту, які позиції потребують підсилення та плани на зимову паузу.

– Що тепер далі? Як буде підсилюватися команда і чи залежить це від того, чи буде розширюватися УПЛ?

– Є питання, на які ми не можемо вплинути – це питання регламенту, тут ми можемо тільки дивитися, як буде розгортатися ситуація. З нашого боку ми зробили певний заділ, хоча я не скажу, що 5 очок – це дуже великий відрив, і зараз знімати питання про переможця ще дуже рано. Тому нам треба підсилюватися, мати більш конкурентний склад – це точно. В ці дні усі думки були пов’язані із кінцем сезону і грою з "Зіркою". А підсилення нам потрібне якісне, в іншому випадку нам немає сенсу щось змінювати. Нам потрібні люди в атаку, на кожну позицію по гравцю.

– А які плани у міжсезоння?

– Специфіка Першої ліги у тому, що міжсезоння досить тривале, календарний матч у нас тільки в кінці березня. З понеділка розходимося у відпустку, кожен футболіст отримає індивідуальні плани, а зберемося ми в районі 15 січня на базі у Придніпровську, де і пройде перший збір. Після цього буде два двотижневих збори в Туреччині, після чого 9 березня повернемося до Дніпра, де і будемо готуватися до матчу із "Металістом-1925".

Читайте также: Дмитро Михайленко: "У Юрчука зламана щелепа, були сліди шипів на обличчі"

– І все ж таки, якщо говорити о конкретних позиціях, які у першу чергу потребують підсилення?

– Найважливіше, нам потрібен футболіст на фланг атаки, крім того – нападник і ще нам потрібен гравець у середину поля.

– У матчі проти аутсайдера очікувалося, що відбудеться якась ротація складу, але вийшли усі найсильніші.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения