Олександр Акименко: “Легко “Дніпру-1″ у Петровому не буде”
^

Олександр Акименко: “Легко “Дніпру-1″ у Петровому не буде”

448
Олександр Акименко: “Легко “Дніпру-1″ у Петровому не буде”
Фото - ФК "Ингулец"

Кращий бомбардир в історії "Інгульця" – про ювілейний сотий м’яч в Першій лізі і майбутнє протистояння з "Дніпром-1".

– Дякую за вітання. Сотий м’яч – подія, звичайно, приємна, значуща, – зізнається Олександр Акименко. – Не приховую радощів, радий, що досяг цієї позначки і увійшов до історії Першої ліги українського футболу. Втім, намагаюся не зациклюватися, ставлю перед собою нові цілі і завдання. Час усвідомити подію вже пройшов. Футбол – командний вид спорту. Хочу всіх хлопців подякувати. Чимала заслуга в моєму індивідуальному досягненні належить всій нашій команді. Передачі партнерів –найважливіша складова, яка дозволяє мені забивати м’ячі і перебувати в числі бомбардирів Ліги.

– Олександре, якщо відмотати плівку назад, перший свій м’яч в Першій лізі, датований 26 серпня 2007 року пам’ятаєте?

– Так, до того ж досить чітко. Грали на виїзді з "Динамо-2" (Київ). Мені вдалося з "носка" пробити в кут. У підсумку, ту гру завершили – 1:1.

– Ви досягли позначки у сто забитих м’ячів, зрівнялися за цим показником з Богданом Єсипом. Попереду Сергій Чуйченко та Вадим Плотников. Чи готові замахнутися на їх досягнення?

– До рекорду цих футболістів ще досить пристойна відстань. Готовий або не готовий? Потрібно ставити перед собою цілі і завдання. Виходити, грати, забивати. Природно, якщо я буду в хорошій формі і команда буде показувати результат, то і голи будуть і все буде нормально.

– Перший крок до поповнення реєстру власних забитих м’ячів у Першій лізі можна буде зробити найближчої неділі проти "Дніпра-1". Лідер Ліги приїздить до Петрового…

– Серйозно готуємося. Матч з лідерами, з хорошою командою, яка демонструє якісний футбол і підкріплює його позитивними для себе результатами. Для нас це буде щось на зразок іспиту. У матчі з "Дніпром-1" буде цікаво зрозуміти, наскільки ми в змозі протистояти лідеру. Треба серйозно готуватися до цієї гри.

– Ви напевно дивитися матчі "Дніпра-1", дискутуєте з партнерами, тренерами. Щоб забити на м’яч більше, ніж суперник, що має зробити у неділю "Інгулець"?

– Всі тактичні карти розкривати. Ми, безумовно, розуміємо можливості "Дніпра-1", бачимо їх поєдинки в чемпіонаті, грали з ними контрольні ігри в міжсезоння. Скажу так: якщо ми проведемо зустріч з ними так, як зазвичай граємо вдома, бій "Дніпру-1" ми дамо, гарантую. Легко їм у Петровому не буде!

– За статистикою після третини турнірної дистанції оборона "Дніпра" по ефективності – третя в Лізі. Попереду "Колос" і "Металіст -1925", яких вдома – на Кубок і в чемпіонаті, відповідно – ми обігравали. Тенденція вимальовується позитивна…

– Так, до того ж домашня гра. Перед рідними уболівальниками наша самовіддача і бажання домогтися позитивного результату збільшуються. Найближчої неділі нам необхідно зберігати "холодну голову", робити те, що ми робимо зазвичай, але при цьому намагатися витягти з себе внутрішні резерви. Тобто, віддати на футбольному полі все і навіть трохи більше для досягнення потрібного для нас результату.

– Майбутній матч з "Дніпром-1" – це привід для громадськості, для журналістів зокрема, поговорити, розглянути ті чи інші аспекти під різними ракурсами. Дуель тренерів Лавриненко-Михайленко, ваше можливе очне суперництво зі Станіславом Кулішем.

– Так, безумовно. Центральний матч туру. "Дніпро" – команда з хорошими традиціями. Тренерський штаб у кожної з команд, правильно відзначили – це за віком молоді тренери, але з досвідом. Плюс, "Дніпро-1" сьогодні на слуху. Команда де-юре дебютант Першої ліги, але демонструє цікаву гру. Підкріплюючи її відповідними завданням на сезон результатами. І у нас, і у суперника – прогресивні тренери. Вони не бояться по ходу матчу в залежності від ходу подій на полі змінювати тактику, шукати якісь нестандартні рішення. Загалом, уболівальникам, думаю, буде цікаво поспостерігати за нашим очним поєдинком 7-го жовтня у Петровому. Намагатимемося продемонструвати рівень, який буде гідний не тільки футболу команд лідерів Першої ліги, а, можливо, за якістю не поступиться матчам команд середньої ланки УПЛ.

– Опосередковано цей факт підтверджується призначенням бригади рефері – головного і лайнсменов – з когорти служителів Феміди, які обслуговують в нинішньому сезоні матчі УПЛ. Те, про що Сергій Дмитрович казав після гри з "Волинню"…

– Так, мабуть в Лізі і Суддівському комітеті ФФУ розуміють статус гри, значимість результату і відповідальність арбітрів за прийняті рішення. Ніхто не воліє, щоби до гри лідерів Першої ліги втрутилися якісь суб’єктивні моменти, які можуть вплинути на результат. Все повинно вирішитися в чесній, безкомпромісній боротьбі на футбольному полі. Перемогти має найсильніший, а побачити цей матч вважаю, повинна якомога більша кількість наших уболівальників. Найкраще це зробити наживо. Звертаюся до наших уболівальників: ваша підтримка була дуже відчутна в нашому домашньому матчі з "Волинню". Команда поступалася в рахунку, але, гнана трибунами, йшла вперед, шукала свій шанс в атаці. В результаті вдалося домогтися вольової нічиї. Фраза про уболівальників, як о 12-м гравцеві, повірте, це не фігура мови. Шалена підтримка прихильників змушує футболіста знаходити внутрішні резерви. Ми чекаємо кожного з вас, дорогі друзі, найближчої неділі на стадіоні у Петровому. Прийдіть і станьте частиною цього футбольного свята!

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме