Match odds 531835
FootBoom ⚽ Турниры Первая лига Олександр Поворознюк: "Ця "клітка" для дебілів, які неправильно себе поводять. Їх туди кидають і закривають"
^

Олександр Поворознюк: "Ця "клітка" для дебілів, які неправильно себе поводять. Їх туди кидають і закривають"

23535

Олександр Поворознюк: "Ця "клітка" для дебілів, які неправильно себе поводять. Їх туди кидають і закривають"

За останні декілька днів першоліговий "Інгулець" став одним із найголовніших ньюзмейкерів. Спочатку в інтернеті з'явилася фотографія гостьового сектору, який нагадує клітку, де мають утримуватися найнебезпечніші злочинці, а згодом представник "Металіста 1925" після матчу з петрівцями написав гнівний матеріал, де звинуватив господарів у неналежному прийомі.

FootBoom вирішив зв'язатися з президентом "Інгульця" Олександром Поворознюком, щоб вислухати іншу сторону конфлікту і зрозуміти, чи дійсно була потреба робити для вболівальників клітку і чи не порушує це права людини.

- Те, що я не дозволив керівництву "Металіста 1925" знаходитись у ВІП-ложі, - дізнався із інтернету. Там було біля десяти вільних місць і не пустити людей... Мені смішно, адже я навіть не знаю, що вам сказати. Це просто якась маячня.

- Всі обговорюють гостьовий сектор, який нагадує клітку. Навіщо він потрібен?

- Після того, що відбулося на НСК "Олімпійський", коли ультрас харків'ян влаштували справжнє побоїще, і після того, що вболівальники "Металіста 1925" творили у нас торік, коли "Інгулець-2" виступав у Другій лізі, то вибачте, а що залишалося робити? Що поганого в нашому гостьовому секторі? Всі зручності в наявності, є крісла - влаштовуйтесь зручніше. Що не так? Ви ж пам'ятаєте, як фанати харківського клубу бігали по газону на "Олімпійському" після матчу з "Агробізнесом", а міліція намагалася їх утихомирити? У Петрово уболівальники "Металіста 1925" купили білети на перший сектор, де і підтримували свою команду. Це ж клітка не для нормальних уболівальників, а для дебілів, які неправильно себе поводять. Із-за цього їх туди кидають і закривають. На кожному стадіоні повинно це бути! І в мене є. Ми спеціально цей сектор встановили на видному місці, щоб усі його бачили і думали головою перед тим, як щось робити неправильно.

Читайте также: Юрист Ілля Скоропашкін: "Можливо, "Інгульцю" нікуди було подіти загін для тварин?"

- Тобто ця "клітка" буде й надалі функціонувати?

- Я вам розповім простіше. Ця "клітка" - камера тимчасового утримання для тих вболівальників, які порушують правила поведінки на стадіоні. Спочатку їм роблять зауваження, а якщо вони його не виконують, то їх просто садять у "клітку" до з'ясування обставин. Що я не правильно зробив?

- Але ж це незаконне обмеження волі.

- Отих фанатів які бігали на "Олімпійському" по полю, куди їх саджали, коли ловили? Вони били всіх людей підряд, без розбору. Я не хочу, щоб у нас відбувалося подібне. Хочу, щоб наші вболівальники спокійно приходили з дітками на стадіон. Вболівай, кричи, божеволій, але чинити беззаконня я не дозволю! Ось для цього я зробив у нормальному місці "клітку", щоб усі її бачили. Якщо поліція когось туди посадить... Раніше так і було. Така "камера" повинна бути по регламенту! Для тих людей, які не вміють себе поводити у суспільних місцях та на стадіоні. Нашу "клітку" хтось побачить зі сторони і подумає: "Ого, не потрібно буянити, краще нормально вболівати".

Олександр Поворознюк: "Ця "клітка" для дебілів, які неправильно себе поводять. Їх туди кидають і закривають" - изображение 1

- Ідея створити, мя'ко кажучи, нестандартний гостьовий сектор - ваша?

- Вона виникла якось спонтанно. Після всього того, що вболівальники "Металіста 1925" витворяли у минулому році, а незадовго до цього на "Олімпійському"... Якось до мене прийшов директор клубу і показав норми регламента. У нас повинна бути камера для зберігання речей і кімната для тимчасово затриманих.

Читайте также: Представители "Металлиста 1925" – о недопустимом поведении руководителей "Ингульца"

- Чи правда, що представники поліції хотіли насильно посадити у "клітку" декількох уболівальників "Металіста 1925"?

- Ніхто нікого не збирався туди садити. Уболівальники харків'ян придбали квитки на перший сектор. Нема питань. Проте їм потрібно було сісти на свої місця згідно купленим білетам. Вони ж почали вивішувати банери, закриваючи рекламу тих людей, які платять за це гроші. Ми попрохали харківських фанатів перевісити їх в інше місце, наприклад, в задній частині сектору, але вони відмовились. Ось із-за цього почались розбірки.

- Було звернуто увагу, що "Інгулець" подав документи на атестат УПЛ, проте освітлення на вашому стадіоні не відповідає належному рівню.

- Цей стадіон, на якому зараз виступає команда у Першій лізі на атестацію не подавали. Ми подамо новий стадіон, який побудуємо. В ПФЛ по документах заявили іншу арену. Дай, бог, щоб в найближчий час у нас все вийшло і план вдалося втілити у життя. А що стосується "Металіста 1925", якби не "Шахтар", то побачили б яке у них було поле. Газон на ОСК "Металіст" був у прекрасному стані при Ярославському і зараз він знаходиться на гарному рівні через те, що за ним доглядають "гірники".

Знаєте, якби "Металіст 1925" у нас виграв, то нічого б цього не було в інтернеті. Мені раніше доводилося бувати на "Дніпро-Арені" і там дуже часто кричали: "Металіст - каманда ..." Якось далі не пам'ятаю. От просто хоч убийте, але забув останнє слово (сміється).

Читайте также: Гостевой сектор ФК "Ингулец" - просто обалдеть!

Не здувуюся, якщо представники "Металіста 1925" поскаржаться на "Інгулець" в ПФЛ. Хіба ж вони думали, що приїдуть у якесь село і місцева команда за 90 хвилин ігрового часу не дозволить їм нанести жодного удару у ствір воріт! Ні одного! Мабуть, харків'янам стало соромно. Напевно, і Валяєва через це звільнили.

Знаєте, до нас приїзжав "Авангард" і після нашої поразки до мене підійшов головний тренер Олександр Косевич, почав обійматися, цілуватися. Казав, які ми класні, що намагаємось вийти у Прем'єр-лігу, осипав компліментами, говорив, що я порядна людина. А якби він програв, то його б риторика змінилася. Він був би зовсім іншим. Подібна ситуація виникла з "Металістом 1925". Вони обігрували нас у Другій лізі і ніяких претензій тоді не було. Нічого страшного, собаки гавкають - караван йде. "Інгулець" все одно буде в елітному дивізіоні.

- Що скажете про відставку Валяєва?

- Після матчу з "Металістом 1925", незалежно від того, як зіграють гості, я чомусь був упевнений, що Валяєва приберуть. У другому таймі у харків'ян відбулася заміна. Коли Сула йшов з поля і простягнув руку Давидову, який виходив замість нього, то Сергій розвернувся і не відповів на традиційне привітання.

Коли Сула сідав на лаву для запасних і простягнув руку Валяєву, то головний тренер на цей жест ніяк не відреагував. Я відразу зрозумів, що в колективі назріває грандіозний скандал. Ось ця "бомба" вибухнула відразу після нашого з ними матчу.

Після поєдинку мені довелось поговорити з деякими людьми, які сказали мені, що команда "Металіста 1925" розділилася на три угруповання. Тобто, головний тренер не керує всім процесом.

- Ви спілкувалися з керівництвом "Металіста 1925" до матчу, чи тримали дистанцію?

- Якщо чесно, то не було ніякого бажання. Я звик спілкуватися з людьми, які адекватно мислять. Скажу відверто. Не вірю, що "Металіст 1925" вийде у Прем'єр-лігу.

- Чому?

- По-перше, це склад команди. По-друге, колгоспний принцип: все моє. Стороженко робить команду для свого онука. Якщо його не ставлять в стартовий склад, то тренера звільняють. Коли команду очолив Валяєв, то син його помічника грав у "основі" (Андрій Ралюченко - півзахисник, а його батько Сергій Ралюченко - асистент головного тренера). Валяєв прибрав Ралюченко-молодшого і все харківське угруповання пішло проти вже екс-тренера. Отже, наставники будуть слухати те, що їм кажуть згори, або команди просто не буде.

Читайте также: У "Інгульці" детально пояснили, чому гостьовий сектор має вигляд клітки

Наведу ще один приклад. Я все роблю заради сина. Йому 12 років і він замість подушки кладе під голову футбольний м'яч. Марить футболом. Мені хочеться залишити після себе пам'ять і певний слід у житті. Мій син грає у футбол і хто вже до мене не приїздив. Хотіли забрати його до спортивної школи. Проте я бачу, що він ще не готовий. Не хочу, щоб грали мої гроші. Хочу щоб грав Поворознюк і я їм гордився. Повинна грати людина, а не гроші. І я не буду робити по-іншому. А Стороженко пішов іншим шляхом. У нас різні погляди на життя.

- Якщо ваш син завтра скаже, що хоче грати в основному складі "Інгульця" і попросить, щоб ви вплинули на головного тренера. Ваші дії?

- Моя відповідь буде наступною: "Синок, зароби спочатку собі ім'я, а тоді вже будеш грати у стартовому складі". Іноді йому кажу: "Знаєш, як твій батько став поважною людиною? Зробив добру справу і бог дав тобі одну квітку, зробив ще одну - отримав ще квітку, зробив ще одне добро і боженька дав тобі третю квітку. Синок, три квітки - це вже букет. А букет - оце і є авторитет. Треба намагатися робити тільки добрі справи. Своє місце у суспільстві потрібно завоювати і доказати. Тоді ти будеш усюди шанованою людиною".

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения