Олександр Поворознюк: "Ця "клітка" для дебілів, які неправильно себе поводять. Їх туди кидають і закривають"
^

Олександр Поворознюк: "Ця "клітка" для дебілів, які неправильно себе поводять. Їх туди кидають і закривають"

13333

Олександр Поворознюк: "Ця "клітка" для дебілів, які неправильно себе поводять. Їх туди кидають і закривають"

За останні декілька днів першоліговий "Інгулець" став одним із найголовніших ньюзмейкерів. Спочатку в інтернеті з'явилася фотографія гостьового сектору, який нагадує клітку, де мають утримуватися найнебезпечніші злочинці, а згодом представник "Металіста 1925" після матчу з петрівцями написав гнівний матеріал, де звинуватив господарів у неналежному прийомі.

FootBoom вирішив зв'язатися з президентом "Інгульця" Олександром Поворознюком, щоб вислухати іншу сторону конфлікту і зрозуміти, чи дійсно була потреба робити для вболівальників клітку і чи не порушує це права людини.

- Те, що я не дозволив керівництву "Металіста 1925" знаходитись у ВІП-ложі, - дізнався із інтернету. Там було біля десяти вільних місць і не пустити людей... Мені смішно, адже я навіть не знаю, що вам сказати. Це просто якась маячня.

- Всі обговорюють гостьовий сектор, який нагадує клітку. Навіщо він потрібен?

- Після того, що відбулося на НСК "Олімпійський", коли ультрас харків'ян влаштували справжнє побоїще, і після того, що вболівальники "Металіста 1925" творили у нас торік, коли "Інгулець-2" виступав у Другій лізі, то вибачте, а що залишалося робити? Що поганого в нашому гостьовому секторі? Всі зручності в наявності, є крісла - влаштовуйтесь зручніше. Що не так? Ви ж пам'ятаєте, як фанати харківського клубу бігали по газону на "Олімпійському" після матчу з "Агробізнесом", а міліція намагалася їх утихомирити? У Петрово уболівальники "Металіста 1925" купили білети на перший сектор, де і підтримували свою команду. Це ж клітка не для нормальних уболівальників, а для дебілів, які неправильно себе поводять. Із-за цього їх туди кидають і закривають. На кожному стадіоні повинно це бути! І в мене є. Ми спеціально цей сектор встановили на видному місці, щоб усі його бачили і думали головою перед тим, як щось робити неправильно.

Читайте также: Юрист Ілля Скоропашкін: "Можливо, "Інгульцю" нікуди було подіти загін для тварин?"

- Тобто ця "клітка" буде й надалі функціонувати?

- Я вам розповім простіше. Ця "клітка" - камера тимчасового утримання для тих вболівальників, які порушують правила поведінки на стадіоні. Спочатку їм роблять зауваження, а якщо вони його не виконують, то їх просто садять у "клітку" до з'ясування обставин. Що я не правильно зробив?

- Але ж це незаконне обмеження волі.

- Отих фанатів які бігали на "Олімпійському" по полю, куди їх саджали, коли ловили? Вони били всіх людей підряд, без розбору. Я не хочу, щоб у нас відбувалося подібне. Хочу, щоб наші вболівальники спокійно приходили з дітками на стадіон. Вболівай, кричи, божеволій, але чинити беззаконня я не дозволю! Ось для цього я зробив у нормальному місці "клітку", щоб усі її бачили. Якщо поліція когось туди посадить... Раніше так і було. Така "камера" повинна бути по регламенту! Для тих людей, які не вміють себе поводити у суспільних місцях та на стадіоні. Нашу "клітку" хтось побачить зі сторони і подумає: "Ого, не потрібно буянити, краще нормально вболівати".

Олександр Поворознюк: "Ця "клітка" для дебілів, які неправильно себе поводять. Їх туди кидають і закривають" - изображение 1

- Ідея створити, мя'ко кажучи, нестандартний гостьовий сектор - ваша?

- Вона виникла якось спонтанно. Після всього того, що вболівальники "Металіста 1925" витворяли у минулому році, а незадовго до цього на "Олімпійському"... Якось до мене прийшов директор клубу і показав норми регламента. У нас повинна бути камера для зберігання речей і кімната для тимчасово затриманих.

Читайте также: Представители "Металлиста 1925" – о недопустимом поведении руководителей "Ингульца"

- Чи правда, що представники поліції хотіли насильно посадити у "клітку" декількох уболівальників "Металіста 1925"?

- Ніхто нікого не збирався туди садити. Уболівальники харків'ян придбали квитки на перший сектор. Нема питань. Проте їм потрібно було сісти на свої місця згідно купленим білетам. Вони ж почали вивішувати банери, закриваючи рекламу тих людей, які платять за це гроші. Ми попрохали харківських фанатів перевісити їх в інше місце, наприклад, в задній частині сектору, але вони відмовились. Ось із-за цього почались розбірки.

- Було звернуто увагу, що "Інгулець" подав документи на атестат УПЛ, проте освітлення на вашому стадіоні не відповідає належному рівню.

- Цей стадіон, на якому зараз виступає команда у Першій лізі на атестацію не подавали. Ми подамо новий стадіон, який побудуємо. В ПФЛ по документах заявили іншу арену. Дай, бог, щоб в найближчий час у нас все вийшло і план вдалося втілити у життя. А що стосується "Металіста 1925", якби не "Шахтар", то побачили б яке у них було поле. Газон на ОСК "Металіст" був у прекрасному стані при Ярославському і зараз він знаходиться на гарному рівні через те, що за ним доглядають "гірники".

Знаєте, якби "Металіст 1925" у нас виграв, то нічого б цього не було в інтернеті. Мені раніше доводилося бувати на "Дніпро-Арені" і там дуже часто кричали: "Металіст - каманда ..." Якось далі не пам'ятаю. От просто хоч убийте, але забув останнє слово (сміється).

Читайте также: Гостевой сектор ФК "Ингулец" - просто обалдеть!

Не здувуюся, якщо представники "Металіста 1925" поскаржаться на "Інгулець" в ПФЛ. Хіба ж вони думали, що приїдуть у якесь село і місцева команда за 90 хвилин ігрового часу не дозволить їм нанести жодного удару у ствір воріт! Ні одного! Мабуть, харків'янам стало соромно. Напевно, і Валяєва через це звільнили.

Знаєте, до нас приїзжав "Авангард" і після нашої поразки до мене підійшов головний тренер Олександр Косевич, почав обійматися, цілуватися. Казав, які ми класні, що намагаємось вийти у Прем'єр-лігу, осипав компліментами, говорив, що я порядна людина. А якби він програв, то його б риторика змінилася. Він був би зовсім іншим. Подібна ситуація виникла з "Металістом 1925". Вони обігрували нас у Другій лізі і ніяких претензій тоді не було. Нічого страшного, собаки гавкають - караван йде. "Інгулець" все одно буде в елітному дивізіоні.

- Що скажете про відставку Валяєва?

- Після матчу з "Металістом 1925", незалежно від того, як зіграють гості, я чомусь був упевнений, що Валяєва приберуть. У другому таймі у харків'ян відбулася заміна. Коли Сула йшов з поля і простягнув руку Давидову, який виходив замість нього, то Сергій розвернувся і не відповів на традиційне привітання.

Коли Сула сідав на лаву для запасних і простягнув руку Валяєву, то головний тренер на цей жест ніяк не відреагував. Я відразу зрозумів, що в колективі назріває грандіозний скандал. Ось ця "бомба" вибухнула відразу після нашого з ними матчу.

Після поєдинку мені довелось поговорити з деякими людьми, які сказали мені, що команда "Металіста 1925" розділилася на три угруповання. Тобто, головний тренер не керує всім процесом.

- Ви спілкувалися з керівництвом "Металіста 1925" до матчу, чи тримали дистанцію?

- Якщо чесно, то не було ніякого бажання. Я звик спілкуватися з людьми, які адекватно мислять. Скажу відверто. Не вірю, що "Металіст 1925" вийде у Прем'єр-лігу.

- Чому?

- По-перше, це склад команди. По-друге, колгоспний принцип: все моє. Стороженко робить команду для свого онука. Якщо його не ставлять в стартовий склад, то тренера звільняють. Коли команду очолив Валяєв, то син його помічника грав у "основі" (Андрій Ралюченко - півзахисник, а його батько Сергій Ралюченко - асистент головного тренера). Валяєв прибрав Ралюченко-молодшого і все харківське угруповання пішло проти вже екс-тренера. Отже, наставники будуть слухати те, що їм кажуть згори, або команди просто не буде.

Читайте также: У "Інгульці" детально пояснили, чому гостьовий сектор має вигляд клітки

Наведу ще один приклад. Я все роблю заради сина. Йому 12 років і він замість подушки кладе під голову футбольний м'яч. Марить футболом. Мені хочеться залишити після себе пам'ять і певний слід у житті. Мій син грає у футбол і хто вже до мене не приїздив. Хотіли забрати його до спортивної школи. Проте я бачу, що він ще не готовий. Не хочу, щоб грали мої гроші. Хочу щоб грав Поворознюк і я їм гордився. Повинна грати людина, а не гроші. І я не буду робити по-іншому. А Стороженко пішов іншим шляхом. У нас різні погляди на життя.

- Якщо ваш син завтра скаже, що хоче грати в основному складі "Інгульця" і попросить, щоб ви вплинули на головного тренера. Ваші дії?

- Моя відповідь буде наступною: "Синок, зароби спочатку собі ім'я, а тоді вже будеш грати у стартовому складі". Іноді йому кажу: "Знаєш, як твій батько став поважною людиною? Зробив добру справу і бог дав тобі одну квітку, зробив ще одну - отримав ще квітку, зробив ще одне добро і боженька дав тобі третю квітку. Синок, три квітки - це вже букет. А букет - оце і є авторитет. Треба намагатися робити тільки добрі справи. Своє місце у суспільстві потрібно завоювати і доказати. Тоді ти будеш усюди шанованою людиною".

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 33
 2 
Перейти на страницу:

В мене одного оцей весь навколофутбольний бомонд викликає стійку бридливість?!

Номер на авто говорить про нього більше, ніж він сам може розказати.

Поворознюк, конечно, одиозный президент, но жжет зачетно)) Стороженко робить команду для свого онука. (с). А ведь правда) Ну и заодно денег в УПЛ хочет срубить)

"Ми подамо новий стадіон, який побудуємо."

)))))))

В 2006 Суркис так же своим лохам ссал в уши.

Я так і казав, що вони чекають на вболювальників ВКДК, які люблять стільці з собою забирати. готуються.

Ответ на сообщение K. A. Valderrama -

В мене одного оцей весь навколофутбольний бомонд викликає стійку бридливість?!

стійку бридливість викликаєш ти на цьому сайті!!!

ыыыы. бандюк який є предствником люмпену буде розповідати щло іншому люмпену "так вєсті сєбя нііззя".

Ответ на сообщение Серьезный -

стійку бридливість викликаєш ти на цьому сайті!!!

однозначно !

При цьому він вже пересрався з всіма !

Думаю час заблокувати цього спортивного пенсіонера одних мязів вагою 60кг.

Ответ на сообщение Серьезный -

Я так і казав, що вони чекають на вболювальників ВКДК, які люблять стільці з собою забирати. готуються.

Все болельщики Динамо в клетку не влезут. Нужно ее расширять)))

Ответ на сообщение Армандо Ху из Кака -

Все болельщики Динамо в клетку не влезут. Нужно ее расширять)))

Всіх і не треба, тільки пацаків. Доречі, стадіон обладнаний турнікетами з візатором?

А я що про це попереджав на гілці де була *анонімка* написана,так мене гумові почали мінусовати..... Там на гілці я написав одне слово * Понеслось*..Ось тримайте відповідь..... Далі буде....

Мені раніше доводилося бувати на "Дніпро-Арені" і там дуже часто кричали: "Металіст - каманда ..." Якось далі не пам'ятаю. От просто хоч убийте, але забув останнє слово (сміється).....(С)

Дійсно в мужика пам'ять погана...))

Скажу відверто. Не вірю, що "Металіст 1925" вийде у Прем'єр-лігу. (С) Цікаве інтерв'ю.. поржать можно))

Ответ на сообщение IBM -

Всіх і не треба, тільки пацаків. Доречі, стадіон обладнаний турнікетами з візатором?

Так, і космічна поліція його охороняє))

Мені раніше доводилося бувати на "Дніпро-Арені" і там дуже часто кричали: "Металіст - каманда ..." Якось далі не пам'ятаю. От просто хоч убийте, але забув останнє слово (сміється).....(С)

----------------------------------------------...

щас актуально - миталист команда чєхлов.

Бандюк был, есть бандюк и будет им!

Ответ на сообщение Сигизмунд Бамбарбиев -

Мені раніше доводилося бувати на "Дніпро-Арені" і там дуже часто кричали: "Металіст - каманда ..." Якось далі не пам'ятаю. От просто хоч убийте, але забув останнє слово (сміється).....(С)

----------------------------------------------...

щас актуально - миталист команда чєхлов.

Треба йому нагадати....))

Бандюка мoжнo вывести из пoдвoрoтни, а вoт пoдвoрoтню из бандюка...

Ответ на сообщение Металлист-Днепр 0-6 -

А я що про це попереджав на гілці де була *анонімка* написана,так мене гумові почали мінусовати..... Там на гілці я написав одне слово * Понеслось*..Ось тримайте відповідь..... Далі буде....

От і я, здається вгадав, що тут щось особисте. Лінія напруги Поворознюк-Стороженко простежується дуже чітко.

Ответ на сообщение Юрко-Захід -

От і я, здається вгадав, що тут щось особисте. Лінія напруги Поворознюк-Стороженко простежується дуже чітко.

Така думка має право на існування.. нам залишається тільки гадати.. якщо буде ще відповідь від преслужми Металіста -1925 може ще щось цікаве випливе...

Ответ на сообщение Металлист-Днепр 0-6 -

Така думка має право на існування.. нам залишається тільки гадати.. якщо буде ще відповідь від преслужми Металіста -1925 може ще щось цікаве випливе...

Правда буде десь по середині. Кожна із сторін намагається ткнути носом в лайно конкурета і показати при цьому свою чесність. І Стороженко, і Поворознюк - одного поля ягоди.

Поворознюк!Можу з впевненістю заявити ,що твоє коров'яче стадо ніколи не потрапить до УПЛ,бо ти свиня,а не людина!

Ответ на сообщение Юрко-Захід -

От і я, здається вгадав, що тут щось особисте. Лінія напруги Поворознюк-Стороженко простежується дуже чітко.

Да у них еще со второй лиги какие-то "непонятки". Интересно, что они могли не поделить?

Цікаво. І ще цікаво, що саме притрафилося напередодні крайньої гри Інгулець-Металіст-1925. Бо прес-служба харків"ян скаржилася, що вже 3 роки їх пагано приймають. Але ж 3 роки чогось мовчали, а зараз раптом увімкнулися всі калібри. Щось там ще додаткове відбулося. Чутливі душі харківських господарів клубу образилися на клітку для фанатів? Не вірю. Радше повірю, що клітка з"явилася після загадкової події Х, а далі вже, як казав Металлист - Днепр 0-6, понеслося.

Це була відповідь до Fantom

Ответ на сообщение Юрко-Захід -

Це була відповідь до Fantom

Поискал в гугле. В общем, конфликт начался после того, как Поворознюк проголосовал против того, чтобы М1925 включали в профессионалы. Вот цитата:

- Определённые разногласия, конечно, есть. Не секрет, что президент "Ингульца" на совете ПФЛ голосовал против допуска клуба "Металлист 1925" в профессиональный футбол. А вместе с ним ещё 13 человек. Им были безразличны спортивные достижения, спортивный принцип и полное соответствие критериям аттестации футбольных клубов. Вот "не хочу", чтобы они играли и всё. Но мы победили, получив на один голос больше: 15 против 14, и вошли в профессиональный футбол. Может быть, это сыграло свою роль.

Ответ на сообщение Армандо Ху из Кака -

Правда буде десь по середині. Кожна із сторін намагається ткнути носом в лайно конкурета і показати при цьому свою чесність. І Стороженко, і Поворознюк - одного поля ягоди.

Згідний на всі 100...

Ответ на сообщение Fantom -

Поискал в гугле. В общем, конфликт начался после того, как Поворознюк проголосовал против того, чтобы М1925 включали в профессионалы. Вот цитата:

- Определённые разногласия, конечно, есть. Не секрет, что президент "Ингульца" на совете ПФЛ голосовал против допуска клуба "Металлист 1925" в профессиональный футбол. А вместе с ним ещё 13 человек. Им были безразличны спортивные достижения, спортивный принцип и полное соответствие критериям аттестации футбольных клубов. Вот "не хочу", чтобы они играли и всё. Но мы победили, получив на один голос больше: 15 против 14, и вошли в профессиональный футбол. Может быть, это сыграло свою роль.

Дякую. Класний матеріял. І до речі, там є ще один дуже інформативний параграф за гру Метсаліста з Інгульцем-2 у другій лізі:

- "Ингулец" перенес игру Первой лиги и освободил группу футболистов, чтобы сыграть с нами. Семь футболистов главной команды клуба готовились к игре с "Металлистом 1925". Более того, эту игру пришлось проводить на искусственном поле (смеётся, - прим.автора), на поле меньших размеров. Мы не проводили перед этим ни одной игры на искусственном покрытии, а в последнем матче нас заставили играть на таком поле. Не хочется об этом говорить. Дело прошлое. Забыть нужно об этой игре. Значит, им так нужно было для чего-то. Мы уважаем их стремление к победе.

Якщо Стороженко має підстави вважати, що Поворознюк виставив проти нього основу з певних особистих причин, або на чиєсь прохання...

Здається, пазл складається.

Ответ на сообщение Fantom -

Поискал в гугле. В общем, конфликт начался после того, как Поворознюк проголосовал против того, чтобы М1925 включали в профессионалы. Вот цитата:

- Определённые разногласия, конечно, есть. Не секрет, что президент "Ингульца" на совете ПФЛ голосовал против допуска клуба "Металлист 1925" в профессиональный футбол. А вместе с ним ещё 13 человек. Им были безразличны спортивные достижения, спортивный принцип и полное соответствие критериям аттестации футбольных клубов. Вот "не хочу", чтобы они играли и всё. Но мы победили, получив на один голос больше: 15 против 14, и вошли в профессиональный футбол. Может быть, это сыграло свою роль.

А, вот откуда стороженковские ножки растут)). Спасибо за инфу.

Ответ на сообщение 1$=15грн -

"Ми подамо новий стадіон, який побудуємо."

)))))))

В 2006 Суркис так же своим лохам ссал в уши.

Да да да! Только теперь на стадике команды ган.донов кротов ловят)))))

 2 
Перейти на страницу:

Оставить комментарий на форуме Обновить