Дмитро Михайленко: "Ми хочемо в Прем’єр – лігу і всі матчі проводимо з позиції сили"
^

Дмитро Михайленко: "Ми хочемо в Прем’єр – лігу і всі матчі проводимо з позиції сили"

1109
Дмитро Михайленко: "Ми хочемо в Прем’єр – лігу і всі матчі проводимо з позиції сили"
Фото - Виктора Перегняка

Головний тренер "Дніпра-1" Дмитро Михайленко на післяматчевій прес-конференції поділився враженнями від гри з "Сумами" (4:0), та розповів про плани команди, інформує прес-служба клубу.

– Матч можна розділити на дві частини – те, що відбувалося на полі до перших двох голів, і на те, що вже було далі. Спочатку суперник контратакував і доволі гостро, а після двох голів ми вже повністю взяли гру під свій контроль, і господарі думали тільки про захист. Ми задоволені і результатом, і відношенням хлопців до гри, так що вважаю, що перемога цілком заслужена.

Ми хочемо в Прем’єр – лігу. Мені здається, те місце, яке ми посідаємо, і та статистика, що показує нашу гру, говорить про те, що ми на хорошому рівні в Першій лізі. Ми всі матчі проводимо з позиції сили, з великою ігровою перевагою. Забили більше за всіх, по пропущеним голам у нас також один з кращих показників – менше тільки у "Оболоні" і "Колосу". Тому нам потрібно збільшувати перевагу, становитися сильніше, як команді і додавати у взаєморозумінні.

А якщо говорити про старт чемпіонату, то є багато хороших команд – "Волинь", "Авангард", "Колос", "Інгулець", подивимося далі на ту ж "Оболонь-Бровар", у якої зараз буде серйозний іспит у Луцьку, і на інші команди, які будуть претендувати на самі високі позиції. Ну а те, що ми будемо серед претендентів на лідерство, це вже зрозуміло по старту сезону.

Читайте также: Дмитрий Михайленко: "Обидное поражение"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме