Дмитро Михайленко: "Чекаю на подарунок від "Дніпра-1" в кінці сезону"
^

Дмитро Михайленко: "Чекаю на подарунок від "Дніпра-1" в кінці сезону"

700

Дмитро Михайленко: "Чекаю на подарунок від "Дніпра-1" в кінці сезону"
Фото - Виктора Перегняка

Головний тренер "Дніпра-1" Дмитро Михайленко в інтерв’ю клубній прес-службі розповів про підготовку до сезону.

– Я чекаю на подарунок в кінці сезону. Ось, якщо я зустріну свій наступний день народження в УПЛ, то це і буде кращий подарунок. Ми ще не так багато часу тренуємося із хлопцями, які тільки прийшли, тому тут питання часу: зрозуміти наші вимоги, налагодити зв’язки на полі. Все, на мій погляд, очевидно.

Переконаний, що у фізичному плані "Дніпро-1" буде додавати, хоча не думаю, що до початку сезону ми підійдемо в оптимальних кондиціях, адже гравці дещо розбалансовані у фізичному плані, оскільки група футболістів, що виступали в УПЛ відпочивала близько місяця, а ті, хто виступали у другій лізі, відпочивали лише тиждень. Тому, щоб всіх привести до єдиного стану, потрібен час. Але вже від першого туру ми будемо додавати і додавати, становитися більш різкими. Якщо казати про відсотки, то десь на 70-80 відсотків ми зараз готові до чемпіонату.

Важко стартувати гостьовим матчем – це достатньо далеко, та ще і проти команди, яка досить цікава, і взагалі на Західній Україні завжди були хороші команди. Тим не менш, нам у будь-якому разі потрібно буде зіграти по два рази з кожною командою, тому оцінювати календар треба абсолютно нормально.

Читайте также: Дмитро Михайленко: "Дніпру-1" потрібно підсилити три позиції"

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме