Офіційно: "Зірку" залишили Євген Паст, Максим Драченко та Максим Ковальов
^

Офіційно: "Зірку" залишили Євген Паст, Максим Драченко та Максим Ковальов

2186

Офіційно: "Зірку" залишили Євген Паст, Максим Драченко та Максим Ковальов
Фото - Денис Руденко, FootBoom

"Зірку", яка втратила місце в УПЛ, залишили ще три гравці. Сьогодні, 4 червня, за взаємною згодою припинили співпрацю із "Зіркою" Євген Паст (на фото), Максим Драченко та Максим Ковальов, інформує прес-служба клубу.

На прощанння клуб з Кропивницького дав своїм, тепер вже в минулому, гравцям такі характеристики:

- Внесок Євгена Паста та Максима Ковальова в те, що кропивницька команда втретє в історії клубу пробилася до еліти українського футболу, важко переоцінити. Вони проявили себе справжніми лідерами, оплотами нашої оборони, гравцями, на яких рівнялися молодь, які були прикладом професіонального ставлення до улюбленої справи.

В тих матчах, коли Ковальов виходив на поле, за захист ми переживали набагато менше. А через свою нестандартну зачіску Макс відразу став улюбленцем кропивницьких вболівальників. 64 гри за "Зірку" – такий доробок Максима.

Ну а Євген Паст своїми гранично надійними діями на останньому рубежі, своїми неймовірними сейвами, своїми впевненістю та самовідданістю здобув повагу та любов кропивницьких вболівальників. Скільки матчів за ці два сезони ми виграли, завдяки тому, що в "рамці" був Паст – важко й порахувати. А всього Паст провів за "Зірку" 82 гри, що є найкращим показником серед голкіперів в національних чемпіонатах та кубках України.

Читайте также: "Зирка" после вылета из УПЛ может исчезнуть с футбольной карты Украины

Максим Драченко, відразу після своєї появи в "Зірці", став незамінним гравцем основи, від якого залежала вправність та злагодженість дій команди в центрі поля. Він відчайдушний боєць та яскраво виражений лідер. Те, що саме Максим був капітаном нашої команди, говорить про довіру до нього з боку тренерів та партнерів. Загалом Максим провів 41 гру у футболці команди.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме