"Десна" - найбільш відвідувана команда першої ліги
^

"Десна" - найбільш відвідувана команда першої ліги

914

"Десна" - найбільш відвідувана команда першої ліги
Официальный сайт "Десны"

"Десна", яка провела один з найуспішніших сезонів в своїй історії, обіграла "Зірку" в плей-офф і в наступному сезоні вперше прийме участь в УПЛ мала найбільшу аудиторію уболівальників в першій лізі, інформує офіційний сайт клубу. Окрім того, матчі з представниками УПЛ – "Динамо" та "Зіркою" викликали небувалий ажіотаж в місті – більше 10 тисяч на кожному матчі!

На домашніх матчах "Десни" в середньому було 2262 вболівальники, також варто відзначити і позитивну тенденцію – з кожним матчем кількість вболівальників на стадіоні імені Гагаріна зростала. На заключний матч чемпіонату з "Геліосом" прийшло вже більше 4000 шанувальників чернігівського клубу, а матч з "Зіркою" відідало майже 11 тисяч!

На матчах УПЛ для вболівальників буде доступна лише нова трибуна, місткість якої 5000 тисяч – можна не сумніватися, що на кожному матчі вона буде заповнена. А якщо додати до цього ще фан-сектор, який буде розміщений на Північній трибуні, то відвідуваніцсть стане ще кращою. Такому показнику може позаздрити більша частина клубів УПЛ.

Читайте также: "Десна" - "Зирка": прогноз Ярослава Галенко

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме