"Десна" - "Арсенал": оцінка суперечливих моментів від Мирослава Ступара
^

"Десна" - "Арсенал": оцінка суперечливих моментів від Мирослава Ступара

1070

"Десна" - "Арсенал": оцінка суперечливих моментів від Мирослава Ступара
dynamo.kiev.ua

Центральний матч 26-го туру першої ліги "Десна" - "Арсенал" ознаменувався грандіозним скандалом, про що FootBoom повідомляв раніше. Однак пристрасті та емоції до цих пір ніяк не заспокояться. Обидві сторони продовжують звинувачувати одна одну, а суперечки між клубами тривають вже не один день. Ми вирішили звернутися за коментарем до авторитетного екс-рефері ФІФА Мирослава Ступара, який, як незалежний експерт, розставив всі крапки над "і".

- Бачив поведінку Фещука після того, як він забив третій м'яч. Такі моменти не прикрашають цього досвідченого футболіста, який достатньо пограв у Прем'єр-лізі. Його дії підпадають під пункт правила 12: "про порушення, які караються вилученням". Гравець, який вживає непристойні, образливі, нецензурні слова, а в даному випадку жести - карається червоною карткою і вилученням, що Міланич і зробив (Володимир Міланич - головний арбітр, який обслуговував поєдинок - прим.). Про те, як вели себе футболісти "Арсеналу" на протязі матчу, красномовно свідчить статистика: 23 порушення правил проти 10-ти з боку "Десни". Чернігівці жодного попереждення не заробили на відміну від "канонірів", які отримали сім жовтих і одну червону картку.

Читайте также: Первая лига. 26-й тур. Очевидное-невероятное в Чернигове

Голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі в своєму "Post Scriptum" сказав, що Міланич повинен був ще чотири попередження винести грацям "Арсеналу". Наскільки це вагомі попередження, треба їх бачити. Не можу стверждувати, адже я дивився лише основні фрагменти цієї зустрічі. Погоджуюсь з Лучано на рахунок червоної картки Фещука, але не з тим, як він це сформулював і трактував. У мене склалося враження, що Лучі - новачок суддівського цеху. Думаю, що голова Комітету арбітрів давно не читав правила, або забув їх в силу свого віку. Цитую його слова: "Це є неспортивною та провокуючою поведінкою, що прирівнюється до агресивної поведінки". Це ж маразм.

Читайте также: Святослав Сирота: "Директор "Арсенала" выяснял отношения с судьей и начал бить игрока "Десны"

За неспортивну і провокуючу поведінку дають жовту картку. І це не має ніякого відношення до жесту Фещука. Він мабуть не знає, що таке неспортивна і провокуюча поведінка. Це є непристойний жест, образливий і нецензурний. А те, що Лучі прирівнює його до агресивної поведінки... Яка це агресія? Нехай відкриє правила і почитає. Агресивні дії - це фізичні дії проти суперника. Це жах. Немає слів. Молоді люди і спеціалісти це читають. Вони хочуть знати конкретику, а він так написав...

Читайте также: Скандал у Першій лізі: чому директор ФК "Арсенал" вдарив футболіста "Десни" після матчу

Що стосусується Володимира Міланича, то пам'ятаю його дебют у Прем'єр-лізі. Тоді він непогано відпрацював, як для молодого арбітра. Вважаю, що правильно робить Комітет арбітрів коли призначає суддів Прем'єр-ліги на топові поєдинки Першої ліги. Це нормальне явище. Скажу відверто, щодо забитих м'ячів у зістрічі "Десни" з "Арсеналом" у мене немає питань.

Давайте розберемо момент, який стався на 89-й хвилині, коли Домбровський відправив м'яч у власні ворота. Футбол - це контактний вид спорту. В силу різних причин гравці обох команд можуть один з одним боротися і штовхатися. Те, що Домбровський пробив головою по власним воротам і забив автогол - це його проблема. Можливо йому було не зручно, адже з ним боровся суперник. Не можна стверждувати, що цей гол був забитий з порушенням правил. Якщо б я працював на цьому матчі, то м'яч також зарахував. Ніякого порушення правил там не було.

Читайте также: Комітет арбітрів ФФУ: "Максим Фещук показав вболівальникам "Десни" дуже непристойний жест"

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1

Согласен со всем сказанным Ступаром. Такое впечатление, что Арсенал и Профутбол решили привлечь к себе внимание очередным скандалом.

Оставить комментарий на форуме Обновить