Денис Червінський: "Ніякої "дідівщини" немає"
^

Денис Червінський: "Ніякої "дідівщини" немає"

1332
Денис Червінський: "Ніякої "дідівщини" немає"

Молодий захисник Денис Червінський взимку підписав угоду з другою командою, але в підсумку отримав запрошення провести збори з "Інгульцем".

– Ви підписали контракт з "Інгульцем-2" і відразу отримали виклик в першу команду. Здивувалися?

– Так, це було для мене несподіванкою. Не очікував, що матиму можливість відразу проявити себе в першій команді. Необхідно відзначити, що я працював з першою командою ще до моменту підписання контракту, тому вже встиг ознайомитися з вимогами тренерського штабу.

– Де робили свої перші футбольні кроки?

– Розпочинав свої виступи в ДЮСШ "Титан" на Житомирщині. Мій перший тренер – Юрій Анатолійович Карпович, який привів мене на футбольну стежину.

– На якій позиції найбільш комфортно себе почуваєте?

– На позиції крайнього захисника, особливо – на правому фланзі захисту.

– Для вас стало приємною несподіванкою виклик на збір в Туреччину?

– Звісно, це дуже приємно. Всі гравці "Інгульця-2" мріяли поїхати на збір в Туреччину з першою командою. Задоволений, що отримав таку можливість. Хочеться проявити всі свої найкращі якості, щоб в майбутньому закріпитися в команді. Викладатимуся на максимум, щоб не розчарувати головного тренера.

– Як вам збори? Не надто великі навантаження?

– Від зборів лише позитивні враження, відразу видно професіоналізм тренерського штабу. Тренер багато часу приділяє тактичним схемам, грі з м’ячем. На тренуваннях не буває нудно. Приємно, коли головний тренер не боїться довіряти молодим гравцям, постійно вдосконалюється.

– Плануєте весняну частину чемпіонату провести в першій команді? Відчуваєте в собі сили для цього?

– Це вже вирішуватиме тренерський штаб. Для мене найголовніше ігрова практика. Готовий грати і в першій команді і в "Інгульці-2". Якщо якнайкраще себе зарекомендую на зборах, матиму всі шанси закріпитися в команді

– Із ким найбільше спілкуєтеся на зборах в Туреччині? У команді присутня "дідівщина"?

– У нас хороший, дружній колектив. Немає ніякої "дідівщини", завжди дружня атмосфера. З усіма хлопцями спілкуюся, але найбільше з Олександром Довгим, оскільки мешкаємо в одній кімнаті.

Читайте также: Iгор Коцюмака: "Лікую травму, вивчаю англійську"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме