Іраклій Циколія: "Долю матчу вирішив швидкий гол"

Іраклій Циколія: "Долю матчу вирішив швидкий гол"

194
Іраклій Циколія: "Долю матчу вирішив швидкий гол"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Півзахисник охтирського "Нафтовика" Іраклій Циколія - про минулий матч проти харківського "Геліоса".

- Як проходила підготовка до гри з «Геліосом», не вплинула на підготовку команди ейфорія від перемоги на виїзді і те, що суперник знаходиться на нижніх сходинках турнірної таблиці?

- Підготовка проходила в нормальному режимі. Ніякої недооцінки суперника не було. Усіх суперників потрібно оцінювати як рівних і навіть шукати їх сильніші сторони. Тому коли потім виходиш на поле, то відразу усе стає видно.

- Швидкий гол якось вплинув на хід гри?

- Скоріше за все цей гол і вирішив результат матчу. Після пропущеного голу нам було важко перелаштуватись, хоч для цього у нас було достатньо багато часу. Але чомусь цього ми не змогли зробити.

- На твою думку чого не вистачило команді у грі з «Геліосом»?

- Команда не змогла показати свою гру. Не можу сказати, що не було самовіддачі, можливо не вистачило концентрації. Та і цей гол напевно багато вніс у результат матчу.

- Як виник варіант підписання контракту з «Нафтовиком»?

- По рекомендації свого агента я приїхав сюди на перегляд. Пробувши на зборах достатньо часу і показавши себе, керівництво клубу підписало зі мною контракт. Дуже гарно прийняли, усім велике дякую за це. Нічого поганого ні в чию адресу сказати не можу.

- Ти вже адаптувався з новими партнерами в захисті чи ще потрібен час для більш узгодженого взаєморозуміння?

- Як що взяти по великому рахунку, то у нас було достатньо часу для того щоб звикнути і розуміти один одного. Не можу сказати, що у нас є якесь непорозуміння.

- Як проходить підготовка до наступного матчу?

- Усе проходить в звичайному режимі, ніякої паніки немає. Налаштовуємось тільки на перемогу, тільки на позитивний результат. Тому-що втрачене потрібно наздоганяти.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров