Олександр Хацкевич: "Наша основна проблема - в атаці"

Олександр Хацкевич: "Наша основна проблема - в атаці"

133
Олександр Хацкевич: "Наша основна проблема - в атаці"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Старший тренер «Динамо-2» Олександр Хацкевич прокоментував гру своїх підопічних у контрольному поєдинку проти мінського «Динамо», що завершився внічию - 1:1.

- Напевно для вас цей контрольний поєдинок було чимось більшим, ніж просто можливістю перевірити в справі своїх хлопців?

- Зустріти старих друзів, футболістів, які свого часу починали під моїм керівництвом. Дивишся, що вони додали і зміцніли, вже демонструють інший футбол. Але все одно найголовніше - на тлі цього колективу подивитися на виступи нашої команди.

- Чи задоволені ви своїми підопічними у даному поєдинку?

- Аж до 60-ї хвилини, коли з боку мінського «Динамо» на полі перебувало досить багато молодих та досвідчених футболістів, хлопці виглядали гідно, проводили гострі атаки, хоча трошки не вистачало в завершальній стадії. Перша частина пройшла добре, ми ні в чому не поступалися, а в деяких компонентах навіть мали перевагу. Досить багато було і стандартних положень, після одного з яких ми забили м'яч. Головне, що тренування переносяться на футбольне поле. Було багато розіграшів, Олег Маїк чудово зіграв на випередження після подачі з кутового. Це саме те, що ми і награвали. Але зрозуміло, що коли в останні 30 хвилин на поле вийшов основний склад мінчан, ситуація трохи змінилася. Тут потрібно було діяти більш компактно і дисципліновано, щоб не давати простір супернику, який досить швидко переходив з оборони в атаку.

Все одно наша основна проблема - в атаці. Якщо ми не будемо перебудовуватися і чіплятися за м'ячі, то в 1-й лізі грати буде дуже важко проти таких команд, як «Динамо» (Мінськ) в заключні 30 хвилин зустрічі. Ті футболісти, яких ми маємо на сьогоднішній день попереду і на флангах, повинні більше і частіше зберігати м'яч, даючи перепочинок власним захисникам, і бути більш агресивними в атаці.

- У суботу вранці до Києва повернулися Сергій Процюк та Сергій Шматоваленко. Чи відбудуться якісь зміни у тренувальному процесі?

- Ні, ми від початку знали, що вони їду 15 числа, тому міняти від цього нічого не будемо. Як і було заплановано, після гри з мінським «Динамо» команда отримає один вихідний. Хоча це не означає, що футболісти будуть повністю відпочивати. Скоріше це буде активний вихідний. У другій половині завтрашнього дня у них є можливість пограти в теніс і тенісбол. Але і тут за бажанням.

На сьогоднішній день поки немає визначеності щодо нашого майбутнього суперника, з яким ми зіграємо 18 березня. Найімовірніше, ім'я нашого спаринг-партнера ми будемо знати в неділю ввечері, а 17 числа підготуємося безпосередньо до цієї гри.

Крім того, 21 березня ми проведемо ще один контрольний поєдинок проти команди з 2-ї ліги Росії. Спочатку планувалося провести чотири товариські зустрічі, але вийде навіть п'ять. На тлі жодінського «Торпедо-БелАЗу» і мінського «Динамо» ми бачимо, хто в якому стані і як взаємодіє на полі. Наступні дві гри будемо награвати той склад, який і починатиме весняну частину сезону. Головне - уникнути травм і хвороб футболістів.

- В'ячеслав Лухтанов , який також прибув на збір 15 березня, буде працювати окремо від інших?

- Він буде тренуватися за індивідуальною програмою, так як серйозне навантаження йому давати ще рано. Проте, в готелі є хороший тренажерний зал, щоб він підтримував себе в тонусі і виконував силову роботу. Дай Бог, щоб до роботи в загальній групі він приступив після повернення до Києва.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров