Контрольний матч. "Зірка" (Кіровоград) - "Локомотив-2" (Москва, Росія) 4:1

Контрольний матч. "Зірка" (Кіровоград) - "Локомотив-2" (Москва, Росія) 4:1

164
Контрольний матч. "Зірка" (Кіровоград) - "Локомотив-2" (Москва, Росія) 4:1

Голи: Б.Баранець 5, 28, Данішевський 41, Кочура 75 - ? 66


«Зірка»: Козаченко, Бочкур, Степанов, Чередніченко, Фатєєв, Рожок (Бурдіян, 75), Г.Баранець (Рудницький, 71), Б.Баранець (Загальський, 46), Данішевський (Кочура, 46), Чичиков (Галенко, 51), Осадчий (Самойленко, 66)

В Туреччині відбувся товариський матч «Зірка» (Кіровоград) – «Локомотив-2» (Москва).

Підопічні Миколи Федоренка впевнено переграли суперника з рахунком 4:1. Вже на старті зустрічі після довгої передачі Романа Бочкура з власної половини поля Борис Баранець реалізував вихід сам на сам з голкіпером московської команди. В схожій ситуації Борис оформив дубль у звітному матчі, але цього разу йому асистував його брат Григорій. На 41-ій хвилині матчу Козаченко попереду «знайшов» Чичикова, який відпасував на Данішевського – останній влучно пробив і встановив рахунок 3:0.

На початку другого тайму матчу футболісти «Зірки» у власному штрафному майданчику порушили правила і було призначено пенальті. Дмитро Козаченко виграв дуель у гравця дубля «Локомотива». Та все ж москвичам вдалося забити гол престижу: це сталося на 66-ій хвилині. А за п'ятнадцять хвилин до завершення матчу «Зірка» провела швидку атаку за участю Самойленка, Галенка та Кочури – і Олександр встановив остаточний рахунок зустрічі 4:1.

Завтра кіровоградська «Зірка» зіграє не два матчі, як планувалося, а один. В спаринг-партнерів змінилися плани їх підготовки і о 11.00 «Зірка» зустрінеться з командою другого дивізіону Данії БСВ.

Контрольний матч. "Зірка" (Кіровоград) - "Локомотив-2" (Москва, Росія) 4:1 - изображение 1
Контрольний матч. "Зірка" (Кіровоград) - "Локомотив-2" (Москва, Росія) 4:1 - изображение 2
Контрольний матч. "Зірка" (Кіровоград) - "Локомотив-2" (Москва, Росія) 4:1 - изображение 3
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров