Гравці "Десни" зупинилися на декілька секунд у матчі з "Іллічівцем"
^

Гравці "Десни" зупинилися на декілька секунд у матчі з "Іллічівцем"

1518
Гравці "Десни" зупинилися на декілька секунд у матчі з "Іллічівцем"

В даний момент Десна проводить заключний матч чемпіонату Першої ліги сезону 2016/2017. Сезону, без сумнівів, історичного – вперше в своїй історії чернігівський клуб зайняв призове місце. І не просто призове, а друге, яке дає право на пряму путівку до УПЛ.

В даний момент Десна проводить заключний матч чемпіонату Першої ліги сезону 2016/2017. Сезону, без сумнівів, історичного – вперше в своїй історії чернігівський клуб зайняв призове місце. І не просто призове, а друге, яке дає право на пряму путівку до УПЛ. Чиновники Федерації футболу вирішили, що Чернігів не достойний виступати в елітному дивізіоні. Їм там краще бачити ще один клуб без прописки, клуб, який варто грає “в свої ігри”. Як говорив один відомий “фанат” наших чиновників – “Браво Федерація”.

Про дане рішення ще буде багато розмов, але зараз найбільш неприємно усвідомлювати, що титанічна праця протягом сезону виявилася даремною – команда доклала великих зусиль для досягнення такого результату, тому їхні настрій зараз всім зрозумілий. Було велике бажання просто не вийти на гру в Маріуполі, та клуб перш за все відстоює принцип спортивної гри та думає про своїх вболівальників, тому команда вийшла на гру і, віримо, зможе закінчити весняну частину чемпіонату без поразок.

Розпочався матч з протесту – гравці зупинилися на кілька секунд, і лише потім розпочали гру, гру, яка точно ввійде в історію – Десна срібний призер чемпіонату і цього у нас ніхто не забере!

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме