Олексій Хахльов: "Хочу привітати вас з виходом "Вереса" до Прем'єр-ліги!
^

Олексій Хахльов: "Хочу привітати вас з виходом "Вереса" до Прем'єр-ліги!

1724

Олексій Хахльов: "Хочу привітати вас з виходом "Вереса" до Прем'єр-ліги!
Фото - НК "Верес"

Президент "Вереса" Олексій Хахльов повідомив, що "Верес" отримав атестат і займе місце "Десни" у елітному дивізіоні.

"Знаю, частина з вас іронічно посміхається, коли чує чи читає від мене це гасло. Але два роки тому, так само іронічно посміхалися, коли ми з вами заявили про відродження великого футболу на Рівненщині. Потім іронічно посміхалися, коли ми з вами сказали, що мріємо про "Верес" у першій лізі. На нас з вами дивились дивно, коли ми підняли планку і сказали: "Верес" буде у Прем'єр лізі!"

Не все дається легко, але потрібно діяти, робити, будувати, боротись і головне - бажання!

Я хочу привітати вас з виходом Народного клубу "Верес" до Української Прем'єр-ліги! Разом ми сила! Разом ми сила у прагненні змін і кращого життя, разом ми сила на майдані і полі бою, разом ми сила на футбольному полі і на трибунах. Разом ми сила у молитвах і мріях. Наша мрія збулася і вже за місяць наша червоно-чорна команда стартує у вищому дивізіоні українського футболу! Я вдячний вам, за те, що ми разом мріяли! Особливо та безмежно вдячний нашому партнеру «Лімо» за те, що повірили і підтримали. Знаю, разом ми зможемо ще багато досягти і здивувати не лише Україну, а й цілий світ.

Я хочу щоб ми з вами знову почали мріяти! Мріяти про новий і сучасний стадіон у Рівному. Мріяти про "Верес" у єврокубках. Ми це можемо! Бо разом - ми сила!", - написав Хахльов у Facebook.

Читайте также: Алексей Хахлев: "Мы против "Гелиоса". Мы за "Верес" (Видео)

Олексій Хахльов: "Хочу привітати вас з виходом "Вереса" до Прем'єр-ліги! - изображение 1

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме