Роберто Моралес: праведники Содому
^

Роберто Моралес: праведники Содому

725

Роберто Моралес: праведники Содому

Відомий тележурналіст, коментатор каналів «Футбол 1/2» та ведучий програми «Європейський WEEKEND» Роберто Моралес - про ситуацію «Десна» - «Верес».

«Ніколи в своїй історії чернігівська «Десна» не була такою популярною у футбольній Україні. Зараз (ще з тиждень, не більше) її жалітимуть і їй співчуватимуть. Такий собі варіант «юродивого» у якого відібрали «капєєчку». Натомість, рівненський «Верес» розбив усі індикатори ненависті, що, зрештою, хоча б на час є справедливим по відношенню до таких собі Едгара й Едмунда - Кварцяного та Дедишина. Але глобальна ситуація нічим не цікава, бо то є п'яним борсанням жаби та гадюки, під егідою ФФУ і ПФЛ. У Чернігова президент в розшуку (по-мокрому), у Рівного розшукати справжнього власника офіційно неможливо. Системи фінансування обох клубів існують лише в уяві людей з нарко-залежністю.

От саме це й вбиває український футбол, а не схуднення грошових надходжень, зниження рівня. Особисто я можу інколи подивитися й футбол зовсім не топ-рівня, з малим сходити на «Оболонь», але, знаючи хоча б трохи про внутрішні справи того явища, розумію, що невдовзі останні краплі інтересу висохнуть. Старовинний вислів «не шукайте чистих у Содомі» завжди підходив нашому футболу в його організаційні складовій, нині ж не залишилося грошей хоча б прикрити брудним простирадлом все це», - написав Роберто у Facebook.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме