Match odds 853902
FootBoom ⚽ Турниры Первая лига "Верес" поскаржився в ФФУ на суддівство
^

"Верес" поскаржився в ФФУ на суддівство

1247
"Верес" поскаржився в ФФУ на суддівство

Результативні рішення арбітра Олександра Дєдова, що вплинули на підсумок матчу «Верес» - «Оболонь-Бровар», і зокрема непризначений стовідсотковий пенальті, змусили керівництво клубу у пошуках правди звернутися з листом до Федерації футболу України та Комітету арбітрів ФФУ.


«Ми дуже хочемо думати, що дії зазначеного представника суддівського корпусу продиктовані виключно його низькою кваліфікацією, а не позафутбольними факторами… Ми не правоохоронні органи та не наша робота шукати корупційні чи протизаконні дії вищезгаданої особи, сподіваємося, що уповноважені органи ФФУ, які створені для цього та мають широкий набір повноважень, зможуть гідно оцінити дії Дєдова. Тим не менше, коли одна і та сама людина, наділена правом визначати долю матчу, раз за разом спотворює кінцевий результат такого матчу, більше того, суттєво впливає на розподіл місць на вершині турнірної таблиці, то це викликає у нас масу питань та справедливого обурення», - йдеться у листі.

"Верес" поскаржився в ФФУ на суддівство - изображение 1

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения