Вадим Мельник: "Ми виграли боротьбу, а разом з нею - і гру"
^

Вадим Мельник: "Ми виграли боротьбу, а разом з нею - і гру"

910
Вадим Мельник: "Ми виграли боротьбу, а разом з нею - і гру"
ФК "Верес"

Капітан чернігівської "Десни", Вадим Мельник, який є вихованцем рівненського футболу і свого часу відіграв за "Верес" 36 матчів (2 голи), поділився враженнями від поєдинку, в якому його нинішня команда обіграла рівнян - 2:0.

- Емоції - двоякі. Я приїхав до рідного міста, де робив перші кроки у професіональному футболі. На жаль, я граю зараз не за "Верес", а за "Десну". Не в тому сенсі, що я не люблю свій нинішній клуб. Навпаки - я дуже люблю "Десну". Бо за "Верес" я зіграв дуже мало матчів і це було дуже давно. А з "Десною" я виходив до Першої ліги. Тепер перед нами стоїть амбітне завдання вийти до УПЛ. В той же час, я дуже радий за "Верес" і Рівне. Місто живе футболом. Шалений ажіотаж. Сподіваюся, побачу таке ж у Чернігові.

- За рахунок чого вам сьогодні вдалося виграти?

- Не хочу нікого ображати, бо знаю, що усе залежить від фінансування. Але поле сьогодні було просто у жахливому стані. У Рівному завжди проблеми з полем, але сьогодні воно було у вкрай незадовільному стані. Це весняний футбол. На перший план вийшла боротьба. Ми цю боротьбу виграли. А разом з нею - і гру.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме