Антон Шевчук: "Потрібно з перших хвилин грати в агресивний футбол"
^

Антон Шевчук: "Потрібно з перших хвилин грати в агресивний футбол"

845

Антон Шевчук: "Потрібно з перших хвилин грати в агресивний футбол"
Фото - fcdnipro.com

Півзахисник ФК «Оболонь-Бровар» Антон Шевчук прокоментував клубному сайту підготовку своєї команди по поєдинку з маріупольським «Іллічівцем».

«Чому щороку весняну частину чемпіонату розпочинаємо невдало? Не думаю, що тут є якась закономірність, та й не хочеться про таке думати. Наше головне завдання зараз — зібратися духом та почати перемагати!»

«До гри в Маріуполі готуємось відповідально, адже Іллічівець — це лідер першої ліги. Ми вже розбирали гру команди Олександра Севидова, тому маємо уявлення про суперника».

«Маріуполь добре контролює м’яч і постійно створює гольові моменти. Я вважаю, що нам потрібно з перших хвилин грати в агресивний футбол, “кусати” їх і постійно нав’язувати боротьбу, віддати усі сили на футбольному полі. Лише під нашим тиском та самовіддачею суперник почне помилятися і тоді у нас з’являться моменти, які потрібно буде втілити у забиті голи».

«Ротація в атакувальній ланці? Наші тренери за всім стежать і знають, що роблять. Я до цього ставлюся спокійно», — сказав Антон Шевчук.

Читайте также: Первая лига. 23-й тур. Анонс матчей

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме